Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha nem bírom...

Mit tegyek ha nem bírom vagyis kinem állhatom az apám új barátnőjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon nem szeretem az apám új barátnőjét.

Mondtam már apámnak hogy nem szimpatikus ,de ő csak azért is közös programokat talál ki. Persze ha azt mondom nincs kedvem akkor én vagyok a rossz meg a barátnőcskéje is elkezdi hogy gyere már tök jó buli lesz .

Meg apám ragaszkodik a közös étkezésekhez amit szintén utálok ,amúgy se szeretek társaságban enni nem hogy a barátnőjével egy asztalnál.

Mit tegyek nagyon idegesít.

15/l



2017. júl. 5. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Mi a bajod vele?

Szerintem ha Ő igyekszik, egy esélyt megérdemel tőled. Nekik sem lehet könnyű. Szerintem nincs rosszabb egy kamasznál, aki minden lehetséges módon ellenáll.

Baráti viszonyban simán lehettek, nem kell anyádként szeretned, de ilyen elutasítónak sem kell lenni.

2017. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#2

Igen tudom de szó szerint belelép az életembe pl.beszélgetek valakivel telefonon utána egyből kérdezi hogy ki volt mit akart stb. És megsértődik azon ha azt mondom hogy neked nem tök mindegy úgysem ismered. Nem tud békén hagyni mindig valamivel csesztet hogy menjek vele valahová és én mondom hogy nincs kedvem akkor elkezdi hogy jaj gyere már... Stb. Meg ha felemelem a hangom szalad az apámhoz hogy állítsad már le a lányod mert olyan gonosz velem pedig csak moziba hívtam ,persze nem érti apám hogy utálom azt a nőt

2017. júl. 5. 22:53
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom kölcsönös, mert egy ilyen undorító, utálatos békát én se kedvelnék. Az amúgyse szeretek társaságban enni szöveg is téged minősít. A gond nem az új nővel van, ezt látatlanul is megmondom. Lehetne bárki apáddal, te azt is utálnád, mert nem bírod elviselni, hogy nem anyáddal van.
2017. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 olvasd el amit az előbb írtam talán segít megérteni
2017. júl. 5. 22:55
 5/19 anonim ***** válasza:
58%
Apád helyében akkora pofont leb...nék neked, hogy az nem igaz. A leírásod alapján te vagy utálnivaló és nem kicsit. Mit képzelsz magadról ?
2017. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom neked is van valamennyi empátiád. Egyszer ülj le és gondolkodj el, neki milyen lehet?

Felnőttre emeled a hangod, mert elhív valahová? Nem azt mondta, hogy húzz el mosogatni vagy hasonlók, hanem közeledni akar feléd. Törekszik a jó viszonyra. Ha te falathúzol magad köré, azzal magadnak és nekik is nehezíted a dolgukat.

Jobb lenne egy olyan nő, aki fúrna apádnál?

És én becsülném, hogy apámnak szól, Nem pedig anyáskodva leszid engem.

Nekem nevelőapám volt...Szörnyen viselkedett, verte anyámat a szemünk láttára, a tesómmal is verekedtek, mert megvédte az anyánkat. Aztán mindig mi voltunk okolva. Jobb lenne egy ilyen nő apád mellé?

2017. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Csak akkor emelem fel a hangom ha már 5 szörnyű is mondja hogy menjek vele és akkor is azt mondom hogy hagyjál már békén nem lehet megérteni hogy nem akarok menni
2017. júl. 5. 23:07
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
A stílusoddal van a probléma. Megmondod, hogy nem szeretnél elmenni vele, vagy elmész, de nem kéne egyből idióta p*csa módjára hisztizni. Abszolút igaza van, hogy szól apukádnak.
2017. júl. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

Beszélni tudsz vagy csak írni?

"Figyu Maca! Eljátszhatjuk a jópofit fater kedvéért, de nekem nem kell ez a dorombolós jujdejólfogjuk érezni."


Meg amúgy virágnyelven is el lehet küldeni valakit a qrva anyjába, csak tudni kell szépen fogalmazni. Ne csak játszd a sértődőtt kispitsát, hanem akkor legyél "felnőtt" és ecseteld neki a nemtetszésed miértjét.

2017. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

Haha, na látom háborog a sok, nős pasit lenyúló ribi :D

"Igen tudom de szó szerint belelép az életembe pl.beszélgetek valakivel telefonon utána egyből kérdezi hogy ki volt mit akart stb. És megsértődik azon ha azt mondom hogy neked nem tök mindegy úgysem ismered." Most szerintetek komolyan normális, hogy a ribi beleugat mindenbe? Úgy rúgnám fel, hogy apám nézhetne új luvnya után, az tuti.

2017. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!