Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apum minek hív el nyaralni ha...

Apum minek hív el nyaralni ha utána le se xarja fejemet?

Figyelt kérdés
Apummal csütörtökön lejöttünk a balatoni nyaralóba, első két nap csak pihengetett, egész nap bent a szobájába kockult, mindenhova egyedül kellett mennem, boltba, sétálni, fözni stb. Ma viszont megjöttek a haverjai és mellőlük meg el se mozdul... Persze én továbbra is csicskáztatva vagyok, csak akkor szól ha segíteni kell. Egy hétig maradnánk de én igy nem akarok, ha meg hazamegyek akkor meg én leszek a szemét?

2017. júl. 8. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Elég szomorú!

Örülne, hogy van egy egészséges, rendes gyereke, aki hajlandó vele elmenni egy hétre nyaralni.

Láthatási jogot gyakorol?

Nálunk az apai nagymama szeretné sűrűbben gyakorolni, de pont ezért nem engedem. Csak velünk együtt találkozhat az unokával, unokát egyedül oda sem engedném. Biztos, hogy nem figyelne rá, hogy ne legyen baj. Biztos, hogy szomszédokhoz küldené át, hogy ott teljesen ismeretlen kiskölykökkel legyen.

Sokára leszel nagykorú? Egy biztos, hogy te mindent másképp csinálhatsz, tanulj apukád hibáiból.

2017. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Novemberben leszek 18. Legszivesebben hazamennék vonattal vasárnap aztán takaritson egyedül a haverjai után de egyedül nem biztos hogy le tudom cipelni a bőröndömet az állomásig mert nincs mindenhol rendes út...
2017. júl. 8. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Én elindulnék egy órával előbb inkább, de akkor is valahogy levonszolnám és lelépnék.
2017. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

18 evesen en le se szrtam vna most komolyan. Menj le a partra baratkozz, élvezd. Engem is vittek állandóan es en siman vittem egy könyvet lementem lazulni es általában ott találkoztam emberekkel akikkel elvoltam. Tőlem aztan anyám a nyaralót is magara gyujthatta vna de komolyan, en mentem a strandra. Amugy nincs vmi bnod akit levihetsz magaddal vagy barátod?


A kérdésedre válaszolva.. Hat nemtom miért csinálja apukád de lehet o is ugy van vele, h ennyi idősen ne a varosba szenvedj a 36fokba es találd fel magad ha mar a Balatonon vagy.

2017. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem városba vagyunk, külterületen, fent egy hegy tetején majdnem. 5 vagy 6 km kb a város és a part innen. Hoztam én is könyvet de ki is olvastam. Barátomat nem hozhattam mert apum nem bírja.
2017. júl. 8. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nanhat igy szopó. Legközelebb legalabb bnot vigyél. Vagy jogsit meg kocsit es irány a part. Vagy ket konyvet.. Vagy egy xboxot. :s
2017. júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12 éves korodtól kezdve már nyilatkozhatsz róla, hogy akarsz-e láthatásra menni édesapádhoz, 14 éves korodtól kezdve ezt kötelező figylembe venni, 16 éves korodtól kezdeve pedig te szabod meg, hogy egyáltalán akarsz-e láthatást az édesapáddal, 18 éves korodtól kezdve pedig automatikusan megszünik az apai láthatási jog ,csak akkor mész el, ha akarsz.
2017. júl. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is minek annyi cuccal nyaralni menni, amennyit nem bírsz cipelni.

Én ott hagynám a cuccok nagy részét, és hazamennék, ha nem érzem jól magam. Majd a cuccaimat hazahozza apám. Vagy nem. Írnék neki egy cetlit, hogy miért mentem el, és cső...


Vagy ha maradsz, nincs biciklid? Hogy könnyebben kimozdulj. Vagy reggel lesétálsz a hegyről a strandra, viszel pénzt, kaját, és este visszasétálsz. Ki lehet bírni, nem lekűzdhetetlen távolság.

Találd már fel magad, egyáltalán nem kell apádat meg a haverjait kiszolgálni.

Nyaralj, vagy menj haza. Dönts. Nem kell nyavajogni. Ennyi

2017. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8 először is, nyavalyogni lesz az, nem nyavajogni 😁

Egy hétre csomagoltam cuccokat, úgy terveztük addig maradok. Tudom vinni őket de nem 5 km-n keresztül, hőségben... De most már mind1 mert tegnap hazajöttem vonattal. Apa el se köszönt tőlem. Ma hívtam h jött 1 ajánlott levele de fel se vette nekem a telefont...

2017. júl. 10. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!