Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek azok a gyerekek...

Szerintetek azok a gyerekek akiknek az apja meg ovis korukban kilep a csaladbol, azok mennyire fognak kotodni az apjukjoz ha nagyok felnottek lesznek?

Figyelt kérdés

Adott egy csalad ahol apa elhagyja afeleseget es ezaltal ugye a gyerekeit is. A gyerekek ugye ezt tudni fogjak es haragudni fognak az apjukra emiatt. De vajon az evek alatt ahogy no a gyerek az apa tud imadott apa lenni vagy sosem lesz a gyerekehez olyan kozel mint az anyja aki nevelte es gondjat viselte eveken at??? Most tudok 3 peldat ahol a gyerekek felnottek es leszarjak az apjuka.... nem

Erdekli oket mi van vele s jo ha evi egyszer talalkoznak.... ez mennyire alltalanos? Kinek hogy volt? Irhatnak szulok is es felnott gyerekek is.


2017. júl. 9. 02:55
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

1. Azért csak kibújt a szög a zsákból, szerettél volna megpattanni az USA-ba és most ez odavan:)))

2. A közelmúltig aponta "zaklattad" a válófélben lévő férjed skype-on

3. Hisztériás vagy, és mindent a férjedtől várjál, hogy megoldjon / ellásson - nem csodálom, hogy elege lett:(

4. Sokkal többet ártasz a gyerekeidnek, mint az apjuk

5. Egy nemlétező "pótapáról" álmodozol, de ha nem szeded össze magad, senki nem lesz oda érte, hogy egy ennyire negatív, tehetetlen nőt és a két gyerekét ellássa és pátyolgassa!

Te mit tettél eddig??? (Azon kívül, hogy foglalkozol a gyerekeiddel?) TÁRSA voltál a férjednek vagy csak a gyerekeid mögé bújva vártad, hogy mindent megoldjon helyetted?)

2017. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Nem pattant ki a szog a zsakbol...nem akarok usaba menni.... o igerte hazajon es itt dolgozik. Aztan hazajott kozolte valik!!! Ennenm

Akartam usa ba menni csak azert mennek mert szeretem ot es szeretnem ha a csalad egyben maradna! Felaldozol magam es az eletem hogy ott eljunk ahol o akar de mar o nem akarja mert van valkije!!

2017. júl. 11. 12:21
 33/40 A kérdező kommentje:
Nem lat el a ferjem dolgozom es netto 200 felett a fizetesem...a fizetesem....itt..nem kell ellatni engem!!!
2017. júl. 11. 12:22
 34/40 anonim ***** válasza:

" ott eljunk ahol o akar de mar o nem akarja mert van valkije!!"


Mondjuk ezen nem csodálkozom elolvasva a kommentjeidet.

2017. júl. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Tarsa voltama ferjemnek 8 ora munka mellet egyedul lattam el ket gyereket oviba bolcsibe orvoshoz jatszoba vittem oket mosok fozok takaritok es kertet gondozok fuvet nyirok locsolok mindent egy szenelyben.... mai napig

Megszakitott ejszakai alvasokkal.... 6 eve nem aludtak ki

Magam gyerekek folyton felkelnek szoval mondent csinaltam.... ten nem tudnal ennyi mindent sot a ferjem sem birna!!! Mig en agyon dolgoztam magam a 8 ora munkaba es gyereket neveltem, haztartast vezettem, kertet gondoztam oneki rengeteg ideje volt benozni pedig megigerte hazajon.... annyit nem kaptam tole hogy szoljon te ha mem jossz usaba elvalok.... hazajott hatbavagott valik!!!

2017. júl. 11. 12:28
 36/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem negativ sem tethetlen csak nem ertem egy apa jogy hadja alma csaladjat

Mert jon egy mexikoi no es nem kell nekk tovabb a csalad pedig megbeszeltuk..... nagyon nagyon atvagott!!

2017. júl. 11. 12:29
 37/40 A kérdező kommentje:
Vartuk a pillanatot hogy hazajojjon foleg a gyerekek mert az utolso pillanatig azt mondta jon.... es jott csak nem azert higy a nyarat itt toltse hanem hogy elvaljon.... es a lanyok hatalmasat csalodtak benne a ovit ugy irtam be hogy keveset megyunk mettnapa vigyaz rajuk!!! Csunyan elbant velem es a gyerekeivel is!!
2017. júl. 11. 12:32
 38/40 anonim ***** válasza:
Azért szívesen meghallgatnám a történet másik felét a férjedtől...
2017. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Igen most o mast montld teljesen de ezt te ugysem hiszed el.... azt mondja en elraboltam tole a gyereket... magbeszeltuk!!! Csak most keresi a kifigast miert van noje... mindent amit beszeltunk mindent mashogy mond es mindent kifordit de nem igaz csak jo okot akar maganak felhozni hogy ugy erezze joggal tette azt amit tett!!! De nem volt joga hozza ezt tenni velunk!!! Mindegy majd elfelejtem .... csak ido kell es ugy latszik en szetettek ot csak o talan sosem szetetett!!szomoru de ez az igazsag...
2017. júl. 11. 12:59
 40/40 anonim ***** válasza:
Miután elhagyta anyukámat, 20 év alatt vagy négyszer láttam, akkor is csak azért, mert én szerettem volna megismerni. Nem tekintem apámnak, ugyanolyan idegen ember, mint bárki más az utcán.
2018. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!