Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már nagyon bánt

Mit tegyek? Már nagyon bánt

Figyelt kérdés
A szüleim ügyvédek de szinte soha nincs rám idejük....mindent azzal akarnak elintézni,hogy a kezembe nyomnak egy köteg pénzt,azzal az okkal,hogy vegyek valami szépet...még ünnepekkor sincs rám idejük.Sőt amikor otthon vannak akkor mindig idegesek és mindenre az mondjak,hogy majd később és akkor is le sem szarnak...meg otthon is csak dolgoznak esznek alszanak,bàr mostanàban màr nèha otthon sem esznek.Ez nagyon rossz érzér mert amikor kicsi voltam még volt idejük és sokat volunk együtt amúgy 13 l

2017. júl. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ez el így nekik.
2017. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ülj le velük, és beszéljétek meg nyugodt körülmények között. De még mindig jobb,mintha minden nap az ordibálást és a veszekedést kellene hallgatnod.
2017. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már mondtam de azt mondták,hogy a megélhetésünk fontosabb mert nem tudnak mit tenni,mert akkor egyszerűen nem lesz munkájuk
2017. júl. 11. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A marék pénzzel battyogj be a bankba, és utald el nekem. Neked mindegy, én viszont örülnék neki :)


Viccen kívül én azt csinálnám, hogy a tikárnőjüktől álnéven kérnék időpontot hozzájuk konzultációra. Utána bemennék és közölném, hogy fizetek azért, hogy egy órát beszélhessek velük.

Oszt ha erre se térnek magukhoz, akkor reménytelen.

De hogy ezeknek minek kellett gyerek? (költői kérdés)

2017. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Keresztes Bence ***** válasza:
Nálunk majdnem ugyan ez a helyzet annyi különbséggel, hogy anyám még nem ügyvéd (idén vizsgázik eddig ügyvédbolytár volt) apám pedig ápoló így nekem nem tudnak egy köteg pénzt a kezembe nyomni + van két tesóm (az egyik 20 éves és velünk lakik de van fizetése, a másik 16 éves én pedig 15 szóval nekem diákmunkával kell megdolgoznom azért a kötegért) én a barátaimmal töltök sok időt, te is tégy úgy és nem fogsz annyira unatkozni (tudom nem ugyan az mintha a szüleiddel vagy de hasonló szóval ha, barátok
2017. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!