Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám hogy lehet ilyen sötét?

Anyám hogy lehet ilyen sötét?

Figyelt kérdés
Kezd kövér lenni én is az vagyok mondtam neki hogy fogyókúrázzunk együtt. Erre ő azt mondja hogy ő nem fogyókúrázik ő azt eszik amit megkíván aztán ha majd nem tud menni akkor csak üldögél. Én 25 vagyok ő 60 nem értem ezt a felfogást. Apám már meghalt. neki még az anya él tehát a mamám. Akkor engem mért akar így itt hagyni? ő 48 évesen vesztette el az apját nekem meg már 30 éves koromra nem lesz szülőm?

2017. júl. 11. 19:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Ne támadd! Azzal biztos nem fogsz együttműködést elérni.

Kezdj el fogyókúrázni, készíts normális, de diétás ételeket és kínáld meg belőle, hátha ízlik neki, és könnyebben rááll.

2017. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy ezt már próbáltam de még megkóstolni sem hajlandó mert zöldség fúj az nem kaja nem tudok vele mit kezdeni
2017. júl. 11. 19:47
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy:

Anyám, hogy lehet ilyen felelőtlen? Nem pedig sötét, még szinpatikus is lehettél volna a történeteddel.

Valószínűleg depressziós.

2017. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
nagyon vissza maradott gondolkodású és maradi is
2017. júl. 11. 19:47
 5/26 A kérdező kommentje:
szét vet vele az ideg már orvoshoz meg nem képes elmenni annyit könyörögtem már neki az epekövénél is hogy csak akkor ment el mikkor már semmit nem tudott enni mert mindentől görcsölt elmentem volna vele de úgyse így ha depressziós biztos hogy nem fog elmenni tudom mert én is voltam depis nagynehezen rávettem magam hogy ez nem jó anyám ilyenről még csak megs em hallgat
2017. júl. 11. 19:50
 6/26 A kérdező kommentje:
kezdjek el drogozni vagy valami olyanba amibe meghallhatók és akkor talán rádöbben hogy nem kéne ezt csinálni amit csinál?
2017. júl. 11. 19:52
 7/26 A kérdező kommentje:
kezd olyan lenni mint egy kisgömböc és én hiába beszélek neki majd mire ráveszem addigra késő lesz nem tudom mit tehetnék
2017. júl. 11. 19:54
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
de.. ha te is kövér vagy, lehet meg se éled anyád távozását..
2017. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
vagy ha ilyet csinál oké csinálja de akkor minek kelletem neki én? csinálhatta volna ezt egyedül is, nem értem eltartóm mert egyedül nem jönne ki a nyugdíjából és ilyet csinál pedig mondtam neki bármi kell neki megveszem akkor miért ilyen?
2017. júl. 11. 19:57
 10/26 A kérdező kommentje:
8-as okos tojáska én próbálok egészségesen étkezni meg fogyni arra törekedek hogy ne hízzak hanem foggyak de anyám épp hogy a hízáson van
2017. júl. 11. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!