Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám kezd megőrülni?

Anyám kezd megőrülni?

Figyelt kérdés
Már az agyamra megy azzal amit állandóan mondogat. Hogy őt megakarják ölni valami sötét erők,szellemek. Ha valami olyat mondok ami nem tetszik neki,akkor azt mondja,hogy ördögi ember vagyok. Meg,hogy olyan gonosz sötét erők vannak bennem,mint apámban. Már kezd az idegeimre menni,amikor azzal jön,hogy ő milyen rosszul van,mondtam neki,hogy akkor menjen be a kórházba,de azt mondta,hogy ő nem fog bemenni,mert ott nem tudnak rajta segíteni. Az összes ismerősének panaszkodik,hogy ő milyen rosszul van és hogy én nem segítek neki semmiben. Pedig én szoktam itthon takarítani,sokszor én megyek el bevásárolni is,én mosok az iskola mellett,de neki ez sem elég mostanában azt is mondja,hogy menjek el dolgozni,mert nincs elég pénzünk.

2016. márc. 12. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem "kezd".

Sajnállak, és ezt őszintén írom!

Az én anyámmal kb. ugyanez a helyzet, csak fokozottabban.

2016. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!