Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért hisztizik folyton az anyám?

Miért hisztizik folyton az anyám?

Figyelt kérdés

Pl. Egyik nap le akarok tölteni számokat a telómra és használom a gépet, ő kb. 10 perce ért haza. Elkezdem a letöltést ekkor megjelenik és elkezd hisztizni hogy ezt miért pont most kell, miért kellett megvárni amíg hazaér(előtte nem említette hogy használni szeretné). És amikor mondom neki hogy pár perc és oda adom akkor azt mondja hogy neki is csak 24 órás egy napja és hogy hajnalban kel (mindig ezzel jön ha van a témához köze ha nincs) és csak azért szoktam neki ilyenkor oda adni mert nem bírom hallgatni ahogy hisztizik. Mindig azt hiszi hogy azért adom neki oda mert neki van igaza pedig nem.

Képes bármin elkezdeni hisztizni hogy ha nem úgy van ahogy ő akarja és ez már nagyon idegesít. Nagyon sok példát tudnék még mondani. Amikor visszaszólok neki (nem olyan rossz gyerekesen csak megmondom neki az igazat) és azt mondom hogy ne kiabáljon, mert amikor hisztizik mindig felemeli a hangját akkor azt mondja hogy én nem is kiabálok és megint elkezd velem kiabálni arról hogy ő nem kiabál.

Szerintetek miért csinálja ezt? Tudok valahogy rajta változtatni?



2017. júl. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Szexuálisan frusztrált korosodó nő a menopauza határán.
2017. júl. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi az a menopauza?
2017. júl. 12. 22:31
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt akarta mondani hogy klimaxos.
2017. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ülj le vele beszélgetni akkor amikor nyugodt. ( ne akkor amikor hisztizik)

Ne kérdezz semmit csak mond el neki nagyon szereted de ez a viselkedése zavar és kiborít téged. Mondj neki szépeket normálisan de ne faggasd. Hagyd utána menj a dolgodra. Ezen vagy elgondolkodik és megváltozik vagy nem. De egy próbát megér.

2017. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Te mit csinálsz addig, amíg ő munkában van?
2017. júl. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Ha egyedulallo anyuka, akkor ertheto, hogy miert ilyen. Rajtad tudja csak levezetni a duhet/feszultseget, nincs partnere, akivel megbeszelne. Tudom, nem normalis, hogy ordibalassal, de ez altalaban tenyleg igy van...

Lehet a munkaja is stresszeli.

Probalj ugy valtoztatni, hogy nem szolsz vissza.

Nekem ugy "oldodott" meg a kapcsolatom anyummal, hogy soha sem szoltam vissza, ha kiabalt ram, inkabb csak hallgattam es bologattam. Egy ido utan megunta, es leallt ezzel.

Vagy esetleg amikor nyugodt, probalj meg vele beszelgetni, bar nalam nem nagyon hatott :/

2017. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5, amikor itthon vagyok lefoglalom magam valamivel pl. olvasok vagy a cicáimmal játszok stb. Nem hozzá tervezem a napomat az éppen csak egy spontán ötlet volt hogy számokat töltök le.


Mindenkinek köszönöm megpróbálom vele megbeszélni de ő nem az a fajta aki hallgat bárkire. Nem egyedülálló anyuka igaz elváltak a szüleim de még együtt laknak (és általában apukám foglalkozik velem) és van egy új pasija is akin ugyanúgy le tudná vezetni a feszültséget..

2017. júl. 13. 12:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nem értek egyet a liberális gyerekneveléssel, de van egy határ amit a szülőnek is figyelembe kell venni, és meg lehet a dolgokat beszélni hiszti meg veszekedés nélkül is. Csak a buta embereknek egyszerűbb úgy kezelni a gyereket, mint egy tulajdont, illetve egy élősködőt. Na ezeknek nem kéne gyerek, ahogy azoknak sem akik mindent megengednek.
2017. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!