Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szuleim azon vannak kiakadva,...

Szuleim azon vannak kiakadva, hogy eddig kertem telefont most meg mar nem. En lennek ebben a "hibas"?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szulinapom. Telefonom egy samsung galaxy mini mar majdnem 5eves. Volt egy idoszaka, hogy nem volt jo, hivni nem tudtak, feltolteni nem tudtam, sms-t meg most sem tud fogadni. Mostanaban vegre vhogy sikerul toltenem, es egy 2napig kibirja. Reebben mindig mondtam, hogy vegyenek telot mert rossz, tesom mivel nem itthon tanul, hanem mashol o ha azt mondta, hogy cserelni kell ezt azt benne vagy kene mar egy uj telo egybol vettek neki. A mostani teloja februarban lett, allitolag az o penzebol, de nem dolgozik annyit meg nem keresett a nyaron vagy elkoltotte (esetleg zsebpenz, de ha ugy nezzuk az az ove igaz). Tegnap mondta apukam, hogy vennenek egy telefont,de mondtam mar nem kell, minek mikor ezt sem hasznalom, van egy tabletem is itthon, meg mobil netet nem vennenek hozza (anyukam meg apukam telefomjahoz lehetne, de azok "butatelefonok", es nem tanoran hasznalnam le a mobil netem, de tobb olyan alkalmam van amikor nincs kozteri wifi, es telefonalni nem tudok), tesomnak van biztositva, azert "mert tavol van". Ma meg mondja anyukam, hogy megis akkor mit vegyenek, mikor eddig akartam most meg nem. Ha barmilyen telot kineznek akkor meg az ara lenne a gond, meg hogy miert ez kell. Kerhetnek microsd-t is, de mivel apukam kijelentette, hogy a szulinapom is olyan nap mint a tobbi... igy mar semmit sem akarok.(elozmeny annyi, hogy a heten van egy tabor itt helyben, es delutan el szerettem volna jonni, mert a szulinapomat nem akarom egesz nap a suliban tolteni) hisz a tobbi nap sem kapok nagy ajandekokat akkor erre az egy napra minek? Meg most fizetik a kresz, nekem ennyi eleg, ugy is hallgatnam azt hogy mennyibe kerult a kresz meg a telefonom is melle, meg hogy "egesz nap csak azt bujom"(nem). Nem vagyunk szegenyek, de nem is vagyunk gazdagok. Eldontottem, hogy amig be nem krepal teljesen a telom addig marad ez, aztan ha lesz onallo keresetem veszek magamnak egyet...

Lehet jonni azzal, hogy legyek halas ezert meg azert, meg megis milyen vagyok, hogy kovetelozok, de ezt jo volt kiirmi


2017. júl. 13. 22:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Telefonom tobbszor "gondolja" azt, hogy fontos helyzetekben kell tonkre mennie, hogy masok ne tudjanak elerni...
2017. júl. 13. 22:17
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most akarsz telefont, vagy nem? Ne várd el a szüleidtől, hogy mert te büszkeségből nem mondod, hogy kéne egy telefon, attól ők kitalálják, hogy te igazából szeretnél egyet.
2017. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mikor apam kijelenttte, hogy ez is ugyanolyan nap mint a tobbi, arra ertette, hogy miert nem maradok delutan a taborban, de ez nagyon rosszul esett, hogy mar egyaltalan nem is varom. Es tudta, hogy azt akartam, hogy a barataimmal elmenjunk hetvegen a varosba szorakozni, de nm tudna osszejonni a csapat, 1-2emberrel egy este meg nem olyan mint ha egyutt lennenk, es valoszinuleg az elkovetkezendo hetekben nem tudnank osszejonni, igy maradt egyedul a facebookos felkoszontes (nem mind lakunk egy varosban, legjobb baratnommel meg nappal tudnank talalkozni)
2017. júl. 13. 22:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Eleimte nem mondtam, de mikor mondtam, hogy rossz vagy mikor ok sem ertek el akkor nem lett semmi. Fel evig minimum hogy mondtam nekik
2017. júl. 13. 22:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj egy olcsóbbat, és annyi.
2017. júl. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy boldog szülinapot, mert mostmár "holnap" van:D
2017. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Keress egy húszast, hardveraprón megbízható (csillagokig felpontozott) eladótól S2 és környéke telefont rendelhetsz jó állapotban 15-től (mondjuk lehet jobb 40-ig gondolkodni, és akkor azért csak ott a 2G RAM meg a combosabb procc). Esetleg kérj szülinapodra mindenkitől pénzt. Nehogymá' a te pénzedet költsék marhaságokra, nem? :D
2017. júl. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges hiszti. Ha már egyszer felajánlották, hogy megveszik a telefont, plusz szükséged is van rá, akkor most minek mártírkodni, hogy jajj mégse kell? Inkább örülj neki, hogyha "csak úgy" nem is, de legalább születésnapra megkapod.


Boldog születésnapot, ne nyűglődj, élvezd ki. :)

2017. júl. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fú, nagyon zavaros az írásod. Ha annyira szeretnél új telót, menj el diákmunkázni és "voilá". (nem szoktam egyébként ilyesmit tanácsolni első blikkre, de sajnos nem tudtam kibogozni a teljes sztorit...)
2017. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szulinapod elott ket nappal te kitalalod hogy megse az kell amiert regota nyafogsz.. en is kiakadnek a szuleid helyeben.
2017. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!