Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannk itt olyan emberek, akik...

Vannk itt olyan emberek, akik foatalon, tizen-huszonévesen vesztették el mindkét szülőjüket? Milyen az életetek? Mikor sikerült rendesen talpra állni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyon nehéz volt feldolgozni, belekerulni egy új családba de engem nagyon megerősített, és az életemben minden jó. Az más kérdés hogy nyilván nem kapom/kaptam meg azt szülő által szeretetet amit más igen, és ez mindig ég űr marad. 18/l
2017. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyát 13 évesen, apát 18 évesen, mikor összeköltözött a mostohámmal, és onnantol.kb szrik rám.


Elöbbi nem viselt meg, mert anya már nagyon beteg volt, jobb is, hogy nem szenvedett évekig még, de utobbit tiz éve nem birom feldolgozni. Ez aljasság, hopp uj pnci és a saját gyerekem éhen is halhat.


Azota elköltöztem 1000kn-re, a párkapcsolatomban nagyon boldog vagyok, de ha apára gondolok, elszorul a szivem.


28n

2017. júl. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátnőm járt így. Apukája soha nem foglalkozott vele, nem is nevelte, hanem egy szomszédos városban lakott és csak ivott (bár ő szerintem még él). Anyukája egyedül nevelte, majd amikor barátnőm 11 éves volt, anyukája meghalt rákban. Ezután a nagyszülők vették magukhoz, de ők már nagyon elfáradt, otthonülő emberek voltak akkor is. A papa sokszor titokban elivott egy csomó pénzt, szóval amikor a mama kórházba került akkor barátnőmet felköltöztette magához a nagynénje Budapestre úgy három éve. Amint betöltötte a 18-at, közölte vele hogy hagyja abba a sulit, menjen dolgozni és költözzön el (nem tudom hogy működnek az ilyen a dolgok, de szerintem az volt, hogy mivel nagykorú lett már nem kapott annyi pénzt utána és így nem akarta tovább segíteni). A nagypapa húga vette magához, ő normális néni. Egy ideig úgy csinálta barátnőm, hogy nem akart zsebpénzt kérni, ezért eljárt dolgozni. Ez egy idő után úgy nézett ki, hogy suli után minden nap ment este 10-ig vagy hajnal 1-ig dolgozni, míg a végén csak dolgozni, ezért évet is ismétel majd. Annyi jó talán van belőle, hogy legalább megszedte magát pénzzel, nem költi el felelőtlenül. Nehéz neki, lelkileg főleg. Igaz nem szoktunk olyan sokszor erről beszélni, de biztos vagyok benne, hogy nagyon megviseli néha ez az életmód. Most a nyara néhány szabadnap kivételével úgy telt, hogy reggel 9-től hajnal egyig dolgozik. Ja az kimaradt, hogy a nagymama azóta idősek otthonában van itt vidéken, barátnőm néha lejön meglátogatni, bevásárol neki, majdnem egész napot tölt vele... A papa kb egy évvel a fővárosba költözése után meghalt. :(
2017. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
15%

Hát az egyik ismerősöm olyan 7-8 évesen vesztette el az anyját... Utána elkezdett fogyókúrázni(!) mondván, hogy ő 24 kilóval kövér. (19 kiló akart lenni asszem) Aztán 9 éves korára elkezte sminkelni magát!!!

Ez tuti, hogy trauma miatt van/volt vagy egy ekkora pics@?? De az apuka még megvan.

2017. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2-es

En is szakasztott igy jartam. Mondjuk az en apam sulyosabb dolgokat csinalt, peldaul hagyta hogy a felesege kirakjon az utcara. En 16 ezer kilometerre mentem, nem tudnek igy otthon elni es ezek utan meg veluk jopofizni.

2017. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szüleim alkoholisták voltak mindketten, vertek is. 13 éves koromban elszöktem otthonról este és elgyalogoltam a nagyszüleimhez. Ezt úgy kell elképzelni, hogy elindultam este 22 órakor és hajnali 1-re érkeztem meg. Így visszagondolva nem tudom, hogy volt bátorságom ezt megcsinálni. 2 évre rá meghalt az apukám majd arra rá 1 évre az anyukám. Gyűlöltem őket, kicsit se voltam szomorú mikor meghaltak. Azóta nagyon jó életem van és magamnak köszönhetem, nem nekik.
2019. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!