Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon gáz, hogy huszonévesen...

Nagyon gáz, hogy huszonévesen még anyámnál lakok?

Figyelt kérdés

A legtöbb ismerősöm albérletbe lakik, vagy már saját lakásba, sokan már házasok, gyerekük van. Én meg még itthon vagyok.

Anya befogadta a páromat is, és mióta elváltak apával,csak hárman vagyunk, és nagy a lakás simán elférünk. Azt mondta addig maradunk, amíg össze nem tudunk gyűjteni elég pénzt a különköltözésre. Ne menjünk albérletbe, így jobban megéri. Persze nem tart el minket, adunk haza és kifizetjük a saját dolgainkat. Ráadásul ő a legjobb fej a világon, nagyon jól kijövünk szerencsére, a párom is bírja. Nem értem miért lenne olyan rossz, hogy még vele lakunk. Sok ismerősöm hülyén néz rám emiatt. Tényleg olyan gáz lenne?

25N


2017. febr. 22. 19:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
A mai világban, Magyarországon? Dehogy gáz!
2017. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenkinek jó így, semmi probléma.
2017. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Inkább okos döntés. Ha nekem itt lenne a családi ház ahol dolgozom nyilván ott laknék, az a 90 000ft albérlet költség kényelmesen elfér a zsebemben. Szóval ez teljesen okos döntés.
2017. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Csak egy racionális döntés, semmi más. Ennyi az egész.

Más is ezt tenné, ha kijönne a szülővel. Jobb, mint egy albérlet, azonban az, hogy felmerül benned "Tényleg olyan gáz?" Az már picit gyerekes.

2017. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz.
2017. febr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy gáz!


Csak hálás lehetsz Istennek, hogy jól kijössz anyáddal + még albérletre se kell költeni.


Aki ezért hülyén néz rád, az valószínűleg szélsőségesen szűklátókörű.

2017. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy az, csak irigyek..
2017. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Ha most itt 20-an azt mondják, hogy gáz, akkor elköltözöl?

Egyébként nem gáz.

Gáz az, ha valaki divatból, vagy hogy ne mondják rá, hogy gáz, 100ezret fizet valakinek az albiért, holott lakhatna otthon is.

2017. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

"sokan már házasok, gyerekük van"


Hát nem tudom, milyen körökben mozogsz, de ha nekik ez az életcéljuk, az elég szomorú. Legtöbben ilyenkor még tanulnak/jövőt építik.

2017. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 hugyosgalacsin ***** válasza:
43%
érdemes vissza tekinteni a múltba ahol akár több generáció is élt egy fedél alatt, ha akkor nem volt gáz ma sem az
2017. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!