Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok szégyenlős a...

Miért vagyok szégyenlős a szüleim előtt? 16/F

Figyelt kérdés
A szüleim előtt nem tudom megnyílni.Gondolok itt a kapcsolatokra.Mindig mondják, hogy örülnének ha lenne végre barátnőm meg ha egyszer hazavinnék egy lányt, miközbe nem rég szakítottam meg vannak lányok az életemben csak valamiért nem merek ilyenekről beszélni velük. Apám is mindig mondja hogy a szüzességem elveszíthetném miközbe már elveszítettem másfél éve csak zavarba jövök mindig mikor felhozzák a témát. Valami ötletek hogyan gyozhetnem le ezt a szegyenlosseget? :s
2017. júl. 16. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Mondd el, hogy átestél már a beavatáson, de nem akarsz beszélgetni róla, és mondd hogy udvarolsz egy lánynak, de maradjon még titok - lehet, hogy leszállnak a témáról. De ilyen korban természetes, hogy titokban járnak együtt a szerelmesek, valahogy olyan törékeny egy kapcsolat, hogy nem tesz neki jót a publikusság.
2017. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátaim barátnőiről is tudnak otthon csak én vagyok ilyen szégyenlős de senki más előtt csak a szüleim előtt.Pedig szeretném ha tudnának róla de nem merem elmondani :D
2017. júl. 16. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Kár volt elveszíteni már másfél éve, ha még mindig nem nőttél fel annyira se, hogy legalább a saját szüleiddel tudj, merj beszélni. Jól kiszúrtál magaddal (is...).
2017. júl. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apád nem normális. Egy 16 éves még fiatal. Miért kötelező kiskorúnak nőzni és dugni ?
2017. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Persze elveszítetted. 14 évesen azt se tudtad,mire való a kukid.
2017. júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Figyelj miert hazudnek egy olyan oldalon, ahol senki nem ismer?erre valo ez az oldal szerintem...
2017. júl. 16. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Ezt nem beszéli meg a gyerek a szülővel (ezek az intim szféra részei).

(Nem rájuk tartozik.)


Mellesleg, ha apád, vagy anyád faggatózik, akkor mond nekik, hogy üljetek le úgy hármasban, apád, anyád meg te és mondják el szépen sorba az élményeiket, aztán te is elmondod a tiedet. :)

(Ne hagyd, hogy hülyét csináljanak belőled.)

2017. júl. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki szüleim szerint az első barátnőm volt az valójában az 5. Miért lenne muszáj beszámolnod mindenről?
2017. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!