Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el sehová...

Miért nem engednek el sehová a szüleim?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és a szüleim nem akarnak elengedni szórakozni. Anyum még csak-csak elengedne, de apum borzalmas. Folyton nemet kell mondanom a barátaimnak ha hívnak és kezdem olyan szarul érezni magamat és kezdek kiszorulni így a társaságomból is. Csak azért mert apum antiszociális volt fiatalkorában miért kell belőlem is azt nevelnie? Hogyan tudnám kiharcolni azt, hogy elengedjenek végre? Mindig jönnek azzal, hogy még túl fiatal vagyok a bulizáshoz és hogy az ilyen helyekre csak a társadalom legalja jár és ezt úgy, hogy még sohasem voltak ilyen helyen.
2017. júl. 11. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Egyáltalán hova akarsz menni? Meg honnan veszed, hogy édesapád rád erőlteti a saját antiszocságát?
2017. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Párhetente eljárni bulizni a barátaimmal. Onnan, hogy apum még focizni sem szokott elengedni, nem engedi, hogy a barátaimmal az iskolán kívül találkozzak, és nyáron meg elkezdte mondani amikor kiakadtam hogy mégis mi a jó büdös francot csináljak akkor magammal nyáron azt mondta, hogy olvassak...
2017. júl. 11. 10:31
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

pedig ezt a kort is meg kell élni, és ez hozzátartozik

menj el, neki nem kell tudni róla max. egy asztalon hagyott papirrol

az ilyennel nem lehet mit kezdeni

2017. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát tényleg nem a Nobel-díjasok éves konferenciáját fogod megtalálni ezeken a helyeken...
2017. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem írtad hogy hova szeretnél menni
2017. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Kocsmába / diszkóba tényleg piálni járnak legtöbben. Értelmes embernek nem ez a fő szórakozása. Főleg nem 16 évesen kéne inni kiskorúként.
2017. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Folyamatosan mondogasd neki, anyukád is mondogassa. 16 évesen igenis hozzátartozik a szocializáció az élethez. És az nem a könyvtár lesz.
2017. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem mindegy, hogy hova, mikor, kikkel akarsz elmenni szórakozni. Vadidegen emberekkel, idősebb pasikkal, kocsmázni meg durvább bulihelyekre én sem engednélek el ennyi idősen, pláne nem késő éjszakáig.

És mivel a te korosztályod ma már durvábban bulizik, mint régen a húszévesek, ezért gondolom a te haverjaid sem mozizást és fagyizást értenek szórakozás alatt.

Egész pontosan mik azok az "ilyen helyek", ahova nem mehetsz? Romkocsma? Bár? 30y koncert? Balaton Sound?

2017. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Nálam is ugyan ez van. Bár nem derült ki, hogy fiú vagy-e vagy lány, de teéjesen átérzem a helyzeted. Mondjuk ahol én lakom a diazkok elég normálisak, és nem csak inni járnak. Én is állandoan lemondom a programokat, ha hívnak. A közelben van egy tó, oda sem engednek soha, max ha a tesommal megyek, aki egyébként sokkal idossebb nalam. Es hat akárhogyis nem tul jol eso erzes, hogy állandoan vele kell lennem, mert hát azért van olyan dolog amit nem elotte szeretnék. Ne értsetek félre, nem nemi kapcsolatra értem, de már ha mellém ül egy fiú, r rögtpn azt adja le itthon, hogy járok vele meg ilyesmi.
2017. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
7%

16 évesen hova akarsz bulizni ??

Bakker én 21 évesen egy nyüves discoba se tettem be a lábam ...

Igaz mi a baráti társasággal kulturáltan "bulizunk" vagy grillezünk vagy be ülün iszogatni meg beszélgetni az egyik romkocsmába ...

16 évesen fater ki nyìrt vona ha bulizni akartam volna menni fiu létemre ez az egyetlen dolog amiben elég szigorú volt és jogosan mert nem akarta hogy disco lako legyek nem is az én világom hogy matta részegen haza érjek az a bulibol semmi se marad emlékként , ha pl grill partit tartanátok valamelyik baratodnál oda tuti el engedne ...

2017. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!