Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányomról kiderült pár dolog....

Lányomról kiderült pár dolog. Ötletek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben beszéltem egy barátommal és elmondott pár dolgot a lányomról,amiről eddig nem is tudtam.

A lányom 15 éves a kisebbik lányom pedig 9 éves.Az iskolában volt pár gond,mivel a kisebbik lányomat piszkálták és előfordult,hogy meg is verték.Beszéltem a tanárokkal,gyerekkel és a szülőkkel is,de semmire sem mentem.Egy idő után nem fordult elő ilyesmi,mivel lányom beszélt velük.Ennyit mondott akkor,viszont most előkerült pár dolog.Sajnos nem sima elbeszélgetés volt.Vagyis először az volt,de után egyre dühösebb lett a nagyobbik lányom.Ordítozott a gyerekekkel volt hogy fenyegette is őket.Egy kicsit abbamaradtak a dolgok,de az egyik cigány srác megverte a kislányom (elvette a srác a labdáját és vissza akarta venni).Amint megtudta lerohanta a gyereket és mindenki előtt leordította,majd suli után elkapta és elvonszolta a rendőrség elé és megfenyegette!!!Ez kb.1 éve történt,azóta nincs semmi gond.Egy ujjal nem mernek a lányomhoz érni.

Erről nekem senki sem beszélt,de fura volt,hogy olyan furcsán néztek rám.Erről a rendőrségi dologról még a tanár sem tudott,a kisfiú mondta el pár gyereknek.

Barátom azt hitte,hogy tudok róla.Ő mesélte el ezeket nekem.Nem tudom,hogy most mit csináljak.Most nyári szünet van,szóval nem tudok elnézést kérni a gyerekektől és a szülőktől.Szeretnék lányommal is beszélni,de nem tudom,hogy hogyan :/ Rosszat is és jót is tett ezzel,lehet hogy durva volt,de nem tudom,hogy megérdelmi-e,hogy picit megdorgáljam.Ebben kérném a segítségeteket !

Szerintetek megérdemelné egy pici büntetést ?Vagy inkább hagyjam annyiban ? Az biztos,hogy a pici örül most,hisz nem fogják bántani(remélhetőleg) a suliban és végre tud játszani a barátaival :)

Vagy inkább :-Szépen elintézted,de ha lehet,akkor legközelebb finomabban !

Még sosem fordult elő ilyesmi,szóval nem tudom,hogy mi lenne a jó megoldás.


A segítségeteket nagyon köszönöm ! :)



2017. júl. 16. 13:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondoljátok, hogy férfi?
2017. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

A lányod megtette amit neked kellett volna :)

Nagy pacsi neki ügyes csaj :)

Eszedbe ne jusson senkitől bocsánatot kérni..

2017. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azokat ordította le, akik tétlenül végignézték, hogy bántják a húgát. Jól tette, életrevaló csaj, reméljük, ilyen marad felnőttként is. Pont lesz..rnám a helyedben, hogy ki néz "furcsán", nevelje meg a gyerekét arra, hogy nem szájtátó katasztrófaturistát játszunk, ha bántanak valakit a közelünkben, netán még be is szállunk a zrikálásba, hanem segítünk neki. Eszedbe ne jusson leoltani a lányodat, inkább azt érd el, hogy fogadjon annyira a bizalmába, hogy megosztja veled a dolgokat. Bár van egy olyan gyanúm, hogy egyszerűen nem akart megszégyeníteni a tehetetlenkedésed miatt, ezért nem mondta el.
2017. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem írtam,hogy le akarom szidni!Annyit kérdeztem,hogy megérdemelne-e egy pici dorgálást.Azóta beszéltünk erről és nem szidtam le senkit.Megbeszéltük a dolgot,megmutatta a kis füzetét amibe telefonszámokat írt(felhívta a szülőket is és jól lehordta őket is,hogy :-Neveljék meg a rühes kölyküket,vagy én fogom!).A cigánygyerekkel pedig be is ment a rendőrségre és megkérte a rendőrt,hogy mesélje el neki szépen,hogy mi a büntetés bántalmazás esetén.Az ő szüleit is felhívta és megbeszélte a dolgokat.Még a tanárt is lehordta,hogy:-Maga csak a seggét mereszti,ahelyett hogy tenne valamit !(még pár cifra szó is elhangozott)


Nem büntettem meg senkit,sőt!Holnap elmegyünk fagyizni és mozit is ígértem nekik(ők választanak filmet,remélem nem lesz veszekedés :D)dicséret gyanánt.

Ja és én az anyuka vagyok :) Férjem sajnos már nincs.

2017. júl. 16. 15:06
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Maximális tisztelet a lányodnak! A szülöktől pedig eszedbe ne jusson bocsánatot kérni, inkább ők tartoznak bocsánat kéréssel,hogy nem tudták megnevelni normálisan a gyerekeiket. A nagy lányod nagyon is helyesen járt el,életre való felnőtt lesz belőle.
2017. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%

Csodálkozom, hogy még senki se írta be, hogy kamu.

Én amúgy nem szoktam, de ezt ne haragudj, de nem hiszem el. A lányod beugatott egy cigánygyereknek és még a rendőrségre is elcitálta? A rendőr engem nem vesz komolyan, egy felnőtt nőt, nem a te kislányodat! Ha a tanitonak is beszólt, ezer százalék, hogy szólt volna már neked erről az a pedagógus.

Ha egy ilyen kis koszos cigányhoz bárki hozzá mer érni, ahhoz meg hamarosan kopogtatnak! Nem szokásuk elkussolni. Inkább elővesznek 1-2 most szabadult családtagot, esetleg a női tagok látogatnak meg titeket.

Ne is haragudj, de nem élnél már te se, meg a gyerekeid sem, ha ez igaz volna!

2017. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
17%
Ez biztos h kamu
2017. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%

Az utolsó hozzászólás mondjuk nekem is gyanús volt, azért nehezen tudom elhinni, hogy egy ilyen kis tipikus suttyó cigó gyerek szüleit felhívja és elkezd qrva anyázni a telefonban, azok meg csak úgy annyiban hagyják a dolgot..Szerintem ha ez tényleg megtörtént volna, már rég megkereste volna a lányaidat vagy téged valami exbörtöntöltelék rokonuk a kiccsaládból és annyi lenne nektek.

Amúgy én örülnék, ha ilyen testvérem lenne, engem is bántottak a régi iskolámban, meg engem is volt, hogy fizikailag bántalmaztak (fiúk ráadásul, én lány vagyok..), a tanárnak egy ideig elmondtam, miket csinálnak velem, de még én kaptam büntetést, amiért árulkodok :DDDD És amikor itthon meséltem el ezeket, anyámtól meg a nővéremtől is megkaptam, hogy ha nem védem meg magam, meg is érdemlem, meg hogy amúgy igazuk is van pár dologban..

2017. júl. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
75%

Mi a bánatért akarod "megdorgálni"??

Csillagos 5-ös.

Engem egy táborban csesztetett egy nyomorék elég durván. Most részletek mindegy tó mellett volt a sztori. Egyik nap lejött bátyám elmeséltem neki majd a szóban forgó személyt mindenki szeme láttára kificamította a csuklóját s be b*szta a tóba. (Egy tó mellett volt a tábor). (4éve volt)

2017. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Unpopular opinion:


Te is jó akárki lehetsz, bocsánatot kérni azoktól akik megverik a kislányt, mert a kislány testvére tett azért hogy ne verhejék szét.. EZ MOST KOMOLY? Gyakorlatilag azt mondanád nekik hogy hagyjátok azt az idióta nagylányt, tessék nyugodtan piszkálni a lányomat, nem érdekel, sőt ha valaki ki mer állni mellette azt pofánb******. *facepalm*


Piszkáltak téged amikor kicsi voltál nem állt ki melletted senki, oszt most azt hiszed az a világ rendje hogy vannak akik erre születtek és ez a sorsok? Ennyire nem egyértelmű? És még idióta jogi hülyeséget se tudsz ráhúzni, mert önbíráskodást tanul vagy feljelentik súlyos testi sértésért. Érted, a rendőrségre vitte, ennél tisztábban nem is csinálhatta volna. Nagylányak jár egy buksimi.


Tessék lehet lepontozni, de szívesen meghallgatom ezen emberek véleményet. Még igazatok is lehet, de jelenleg ezt gondolom.

2017. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!