Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum állandóan megvádol hogy...

Anyum állandóan megvádol hogy cigizek pedig nemis?

Figyelt kérdés

Ma reggel is mikor mondom hogy fáj a hasam, azt mondja a cigitől, pedig csak megvan. A nővérem meg apum cigiznek, apu csak a garázsba, a nővérem ha itt van a barátja akkor a szobájába is és egymás mellett van a szobánk, sokszor a folyosón is érzem. De ettől én nem cigizek, nem is akarok. Biziosztás után apu pl elvitt minket ebédelni mert csak 1 négyesem volt, várni kellett a kajára és addig nővérem meg apum kimentek a teraszra cigizni én meg ott maradtam anyuval. Odafordultam hozzá hogy akkor addig beszélgessünk erre belemajmul a telefonjába hogy hagyjam őt most békén. Erre felálltam és kimentem apuékhoz, büdösek de legalább szóba állnak velem, nem kell ott ülnöm mint egy kuka. Akkor megint megkaptam h büdös cigiszagú vagyok, csak én(!!), apuék persze nem. Apu egyszer megígérte nekem h leszokik, de aztán mégse sikerült neki. Anya meg azért mondja mert az ő apukája gégerákban halt meg és nagyon szerette őt. Én megis értem ezért nem cigizek de ez a vádolás már kezd az agyamra menni meghogy mindig csak én kapok pedig nem is csinálok semmit...

15/l



2017. júl. 16. 13:57
 1/10 anonim válasza:
12%
Kivanom hogy ez legyen eleted legnagyobb problemaja kicsilany:(
2017. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy vannak ennél nagyobb problémák is 1-es, de attól még a kérdezőnek elmebeteg az anyja.
2017. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem bántásból, de nem bolond egy kicsit anyukád?
2017. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom most van-e valami komolyabb baja, de kb 1 éve depressziós volt a munkája miatt. Lefokozták ő meg eljött. Akkor járt pszichiátriára, kapott gyógyszert. Volt olyan hogy el kellett kísérni interjúra mert egyedül nem akart menni, nem tudom félt vagy valami... De azóta van új munkája és nem sír meg ilyenek. Ez lehet az oka? Még mindig beteg? Előtte nem hozta fel soha ezt a cigi
2017. júl. 16. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

[link]



Bocsi.

2017. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Mond meg neki nyiltan hogy Anya én eldöntöttem hogy nem fog cigizni ez nem fog a későbbielben sem változni és hogy most sem teszed értse meg ne szekáljon emiatt.
2017. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Anyád egy paraszt.
2017. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Gondolom utálja a cigit, meg is értem, nekünk 2 szintes családi házunk van, az emeleten van a szobám és ha a háztól 10m méterre cigiznek, nekem meg nyitva az ablakom, akkor már megérzem, annyira utálom a szagát. Azóta, hogy a barátoméknál laktam 1 évig, ahol az anyja a lakásban is cigizett én meg asztmás lettem tőle. Azóta kerülök mindenkit, aki cigizik, mert iszonyú hányingerem van, ha megérzem azt az ocsmány igénytelen szagot
2017. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán ezzel akar rádijeszteni (rádförmegdni,elborzasztani), te meg ne is cigizz, neked meg eszedbe se jusson; csak rossz, hasztalan, inkább fölösleges és ártalmas a stratégiája. Mutatja, hogy ő mennyire elítéli ezt, és akkor ezért ilyen veled, hogy "Te neEehoGy!!!" Ezzel lehet, hogy nálam pont azt érné el, hogy direkt rá akarnék gyújtani már csakazértis, hogy legyen oka kötözködni. És talán abbahagyná a kötözködést, de az is lehet, hogy ettől, mégjobban rádszállna. Viszont apum partnerségét kérném ebben, meg se kell gyújtani, csak ott veszegess a szádhoz egy cigit anyukád előtt. Nehogy már kib.on veled, hogy sz.métkedik, akkor add vissza neki nyugodtan. De mondjuk úgy kéne, hogy a te egészséged ne sérüljön, szóval tényleg nem meggyújtva a cigit, csak legyen már kicsit ő is ideges. Ő téged idegesít, akkor jogod van, hogy idegesítsed őt vissza.
2017. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*kivéve, ha tényleg valami mentális baja van,azzal fogalmam sincs ,mit tudsz kezdeni. Lehet, hogy környezetváltozás kéne neki, érdemes lenne kicsit kimozdulnia, pl vidd el őt sétálgatni a parkba.
2017. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!