Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Ketten élünk anyukámmal itthon. Nem szeretem egyedül hagyni éjszaka. Ezért nem is nagyon szoktam elmenni sehova. Féltem nagyon, nehogy valami baj történjen vele. Igazából egészségügyi problémája nincs. 40-es éveiben jár.

Régebben nem voltam ilyen.

Hogy lehetne ezt a félelmet leküzdeni?


2017. júl. 19. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mitől félted? Mi baja történhet?

Valami oka csak van az aggodalmaidnak, nem?

2017. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi komoly baja, akkor nyugodtan egyedül hagyhatod. Először menj el pl a boltba, haza, semmi baja, oké, megnyugodtál. Aztán menj el 1 napra valahova, semmi vész, 2 napra, stb. Ráadásul van telefon, bármikor felhívhatod, ha nagyon aggódsz.
2017. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Mellesleg anyud helyében én zavarnálak el otthonról, mert nem egészséges, ha benn csücsülsz egész nap :)


Meg én imádok egyedül lenni, szóval nekem külön öröm lenne, ha eljárnál erre-arra :)

2017. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40est otthon hagyni egyedül nagy felelötlenség. Kéne mellé valakit fogadni azokra az éjszakákra, amikor nem alszol otthon, aki vigyázna rá.
2017. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!