Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy kényszeríthet bármire a...

Hogy kényszeríthet bármire a családom?

Figyelt kérdés

Soha nem jöttem ki anyámmal, de már nem bírom, komolyan. Az embereknek mutatja, hogy jaj milyen kedves, de a családot kikészíti, velem mindenen vitatkozik, diplomatikusan elmondom a véleményem, de mindig én vagyok az, akinek úgy nekiàll az igazság miatt, ahogy én egy utolsó emberrel nem beszélnék.

Jövöhét szombaton mennénk Bécsbe kirándulni,minden vágyam Bécs volt mindig, de nem akarok menni, nem bírom ki, nem akarok a közelében lenni,mondtam is,hogy rám ne számítsanak, mert én nem megyek, nem tudok elmenni a családdal akárhova, hogy azt lessem, hogy anyámnak mikor nem tetszik valami és köt belém.

A csalàd meg erővel akarja, hogy de pedig jössz és kész, tudom,hogy nagy élményt hagyok ki, de nem akarok menni. Vagy olyannal akarok menni, akivel jól tudom ott érezni magamat,vagy nem megyek.


2017. júl. 19. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
En tesommal vagyok igy teszi a nagx menot meg a jot mindenkinek a sajat tesverevel megmeg tiszta ko sog neha gyulolom de meg is csak a tesom nem haraguthatsz anyukadra amaz talalj kiki valamit ha nem akarsz menni pl azt h beteg vagy persze kamubol vagy dolgozol ha most epp mwlozol vagy ilyesmi
2017. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 te 11 éves vagy vagy matt részeg?

Amúgy tulajdonképpen kényszeríthet, náluk laksz, mondhatják hogy akkor szedd a cuccod és viszlát, abba most ne menjünk bele hogy ez mennyire etikus.

Szerintem menj el aztán max morogd végig, legközelebb már nem akarnak majd vinni.

Párom is így járt, elrángatták aztán vinnyogott anyuci hogy jaj most mi baja mindenkinek jól kell éreznie magát mert NYARALUNK.

2017. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!