Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg van olyan anya aki...

Tényleg van olyan anya aki féltékeny a férjével közös kislányukra mert a férj többet foglalkozik a gyerekkel mint vele?

Figyelt kérdés

2017. júl. 23. 00:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Kizártnak tartom. Ott más gond is van.
2017. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy van, hiszen az egyik ismerősöm szülei azért válltak el mert az anya a gyerek kezét fogta és nem a férjéét......
2017. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Èn is hallottam már ilyet.

De hàt én és a párom 1 percig sem hagyjuk ott a babànkat.

Nem is értem,hogy lehet valaki féltékeny.

Nálunk természetes,hogy a picúrral foglalkozunk többet.

Pedig nem is vagyunk annyira idősek.

A párom 22 én meg 15 :)

2017. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

vannak sokan aki bediliznek az otthon töltött 2-3 év alatt és elképesztő,vagy épp abszurd tünetekben tud ez megnyilvánulni.

ha kellően rugalmas vagy empatikus a férj és tudja ezt kezelni akkor nem akkora para.

nálunk a mélypont az volt,hogy biztosan azért járok a gyerekkel ennyit a játszóra,hogy ott jó karban lévő anyukákat csípjek fel:)

mai napig mottó amikor kérdezi a feleségem,hogy

-hova mész?

-hát megyek a játszóra csajozni haha.-

2017. júl. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen, van, sot, sok apa is feltekeny a sajat gyerekukre, mert anyak idejet veszi el.
2017. júl. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Eddig még csak olyannal találkoztam hogy az apa féltékeny a gyerekre mert az asszony nem vele törődik. A legocsmányabb esetnél a nőnek menekülni kellett a gyerekkel- mert az apa rátámad a csecsemőre.
2017. júl. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

A családban is volt ilyen. Haragudott az anya a gyerekre, ha az megörült az apjának, amikor szolgáltból hazajött.

Ma nagyon sok anya nem tud egy percre sem elszakadni a gyerekétől. Csak ő számít neki, az apa már nem.

2017. júl. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alain Delon ***** válasza:
90%
Szerintem ez apára is igaz. Vannak problémás "családok".
2017. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Biztos, hogy van ilyen, és néha ennek még alapja is van, mert egyesek a gyerek létrejöttével elfelejtenek férfiak és nők maradni, onnantól kezdve már csak szülők. Azt meg nem ismerik fel, hogy ez kóros, tehát kezdeni se hajlandóak vele. Aztán persze mindenki más hibás lesz, ha az illető partnere keres egy férfit vagy nőt magának...
2017. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Én teljesen meg tudom érteni azt a nőt, akit zavar, hogy a gyerek a kis királylány, ő meg csak ellőgépnek meg háztartási robotgépnek kell.
2017. júl. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!