Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya miért akad ezen így ki?...

Anya miért akad ezen így ki? Ez miért nem lehet az én dolgom? Miért nem tud belőle kimaradni?

Figyelt kérdés

A gimiben pár ember nem kedvel, ezt úgy mutatják ki, hogy pletykákat terjesztenek rólam, kommentelnek a képeim alá a közösségi oldalakon és próbálnak kifigurázni.

Nem érdekelnek, egyszerűen csak irigyek és nem foglalkozom velük, csak mosolygok és nevetek rajtuk.

Anya megtudta (tegnap kommenteltek egy tengerpartos képemhez) és az egyik barátnőm elszólta magát, hogy mi már hozzászoktunk ehhez és elmondtam utána anyának, hogy ez már régi történet, nem hagyják abba, de csak magukat teszik szánalmassá.

Anya ezen kiakadt, hogy mit képzelnek magukról, amiért olyanért piszkálnak, amiről nem tehetek (családom anyagi helyzete) és hogy beszélni akar a szüleikkel, ha pedig nem állnak le, majd az igazgatóság lerendezi őket szeptemberben.

De nem értem, miért akar beleszólni, amikor ehhez semmi köze és az én dolgom. Nem akarom, hogy azt higgyék, ők győztek és hogy kiborultam miattuk, mert ez nem így van.


2014. júl. 5. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert fel es bantja hogy bantanak.
2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

*felt

Na meg fel is hogy rosszabbra fordulhat a dolog.

2014. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Viszont én ezeken csak nevetek, nem lesz tőlük rossz kedvem, sőt.

Nem tudnak olyat mondani/írni, ami túlságosan megbántana.

2014. júl. 5. 14:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az édesanyád, és az a dolga, hogy aggódjon és megpróbáljon segíteni. És naná, hogy köze van ahhoz, ami a gyerekével történik.


Viszont el kellene magyaráznod neki, hogy ezzel csak olajat öntene a tűzre.

2014. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
te kezeled jól hogy letojod őket. viszont anyudnál elérték a célukat
2014. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én gyerekemről lenne szó, én is kiakadnék. És ha nem hagyják abba a szemétkedést, igenis, egy idő után szólnia kell. Egyszerűen vannak olyan emberek (gyerekek, kamaszok), akiket le kell állítani, mert maguktól képtelenek rá.
2014. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ő az Anyukád. Te vagy neki a legfontosabb, persze hogy nem hagyhatja hogy ezt műveljék veled. Ha neked lenne gyereked, te is kötelességednek éreznéd megvédeni őt. Te csak az image-et félted, hogy nehogy azt higgyék hogy anyuci pici lánya vagy aki otthon zokog az anyukája szoknyája mellett.

Anyukád több élettapasztalattal rendelkezik mint te, és tudja hogy hova fajulhatnak ezek a kiközösítések.

A legjobb megoldás, hogy a te imaged se sérüljön és ő is védelmet tudjon biztosítani neked beszélgess vele őszintén. Mondd el azt is hogy mi a te túlélőtaktikád az osztályban , és nem szeretnéd ha ezt most megtorpedózná neked. Keressetek köztes megoldást! Másik iskolába nem gondolkoztál átiratkozni? Egy nem elfogadó, gonosz közösségbe járni nagyon romboló.

2014. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hogyan tudjak idegenek kommentelni a kepeidet?
2014. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az Anyukád és rosszul esik neki, hogy Téged bántanak. Akkor is, ha Te nem veszed fel ezeket a dolgokat.

Viszont miért nem tiltottad már le azokat, akik cseszegetnek?

2014. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De semmi értelme nem lenne annak, ha bármit tenne.


Miért meneküljek másik suliba, ha nekem itt is jó és a legtöbb ember csak nevet rajtuk és azon, hogy mennyire szánalmasak? Ennyi erővel az utcára se menjek, mert ott is van pár ember, aki nem kedvel.

Úgy tudnak kommentelni, hogy az ismerőseim. Nem akarom őket letiltani, mert akkor tudnák, hogy ez idegesít, így viszont mindig én jövök ki jól a dolgokból, a neten is látszik, hogy mennyire irigyek és rosszindulatúak.

2014. júl. 5. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!