Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy végre elfogad...

Mit tegyek, hogy végre elfogadja édesapám, hogy barátom van?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve van már barátom,mindketten 15 évesek vagyunk.Az elején sem anyum,sem apum nem fogadta el,pedig rendes fiú.Tényleg az,tisztességes,kedves,jó tanuló.Anyum szépen lassan elfogadta,megszerette.De édesapámmal teljesen más a helyzet.Ő még most sem tudja elfogadni.

Már nagyon rég találkoztam vele,vagy betegség vagy nyaralás miatt.Ma végre összejött.Persze édesapámnak nem tetszett,rögtön gond volt,belekötött.Mondjuk ő ilyen,semmi sem tetszik neki.Nem ilyen volt,a munkahelye változtatta meg.Legalább is anyum szerint,én mindig ilyennek ismertem..Mondtam neki,hogy holnap is szeretnénk találkozni,megengedte.De megint balhé volt.Én komolyan mondom,nem tudom már,hogy mit csináljak,ha ő jön ide az is baj,ha én megyek az is.Ha bemegyünk a városba sétálni az is baj.Igazából minden baj..Vagyis minden rendben van,addig amig nem akarunk találkozni.

Ő az én legjobb és talán egyetlen barátom is,nem csak a szerelmem.Minden egyes nap nélküle nagyon rossz,nem tudom,hogy olyankor mint kezdjek magammal.Itthon látják,hogy milyen szomorú vagyok emiatt,de apumat ez sem enyhíti.Anyum talán beszélhetne vele,de akkor még nagyobb lenne a balhé meg a veszekedés a családban.Ő nem is tud erről az egészről,nem akarok róla beszélni,mert akkor ő érezné magát hibásnak.Kérlek mondjatok valami biztatót!



2017. júl. 26. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tenyleg nagyon korai meg komolyan fiuzni de ha platoi a viszonyotok akkor semmi baj ezzel de szerintem jobb lenne meg gyereknek maradni mert a felnot jatek nem olyan jo mint gondolod
2017. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aha. Apukád áll a szobában és magában üvöltözik.

Veszekedni nem lehet ám egyedül...

2017. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Apu irigy h a 15 éves tini lánya is kivirultabb ő meg posványban él Anyuval. Az összes ilyen mögött a szar házasság áll Apu meg Anyu posványa,a szülők azért utálják a tini vagy felnőtt gyerek párját.
2018. nov. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Barátja mindenkinek van. De ez a pasid, nem?
2018. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!