Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek 16 éves...

Ti elengednétek 16 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Elengednétek őt Szlovákiából Pestre a barátjához, vonaton?

2017. júl. 27. 02:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem.
2017. júl. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Jogszabály szerint már átmehet a határon,de én mégis kísérném..mert legalább én is járnék Pesten+ attól is függ hogy mennyire érett meg attól is hogy mennyire tud vigyázni magára..
2017. júl. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg bizol benne és a barátjában akkor nyugodtan
2017. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
ne engedd el !!! képzeld én Györbe engedtem a lányomat peströl ment vonattal....erre csörög a telefonom este 21 kor, látom hív..felveszem, beleszól egy férfihang..jó estet, talalta ezt a telefont Győrtől 30 km re egy tavolsagi buszon!!!!!?????grrrr.... na azóta sehova nem mehet!!ne engedd el én azt mondom, tudom te leszel a szemét, de ne engedd el.jöjjön a fiú hozzatok!
2017. júl. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hat ez sok mindentol fugg. Mennyire felelossegteljes, mennyire igazodik ki pesten, jart-e mar egyedul nagyvarosban, volt-e mar pesten vonattal, miota ismeri a fiut, en ismerem-e a fiut, talalkoztak-e mar, stb..
2017. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Simán

16 éves, hamarosan felnőtt, és nem is olyan nagy táv ez. Ha màr utazott egyedül, meg ismeri a barátját (nem netes ismertség), akkor simán

2017. júl. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

El, de csak akkor ha nem elso talalkozas, sot, nem artana ha en is ismernem azt a baratot.

Ha en meg sose lattam akkor mar nem valoszinu, ha meg meg o se latta eddig, akkor plane nem.

2017. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig kiderül, hogy a kérdés feltevője maga a 16 éves lány, aki így próbál muníciót gyűjteni anyuka meggyőzéséhez. :D


A kérdésre válaszolva: 13 éves voltam, amikor először jártam Szlovákiában egyedül. Lovas táborba mentem, persze anyu elvitt kocsival meg lecsekkolta a helyet és mindenki magyarul beszélt, de aztán anya visszament Pestre én meg ott voltam egy hétig egyedül. Szóval ezek után a 16 éves lányomat természetesen elengedném Pestre, de csak akkor, ha már ismerném a pasit. Ha a barátját pár hete ismerte meg és még be sem mutatta, vagy netán még nem is találkoztak, csak neten beszéltek, akkor nem engedném.

2017. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
csak ha korán szeretnél unokát.
2017. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

- Ha járt már a gyerek Pesten korábban, ergo nem téved el

- Ha szokott egyedül utazni, nem okoz gondot a vonatjegy és melyik vonat

- Ha ismerem a fiút, nem vadidegenhez megy

- Ha van fix hely, ahova megy (pl. beszéltem a fiú szüleivel)

- Ha van használható telefonja, hogy baj esetén elérjen


Akkor igen. Egyéb esetben inkább a srácot hívnám meg vendégeskedni hozzánk.

2017. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!