Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elengednétek a 14 éves lányoto...

Elengednétek a 14 éves lányotokat WellHello koncertre a barátaival?

Figyelt kérdés

Nem a zenekar a lényeg, ízlések és pofonok, emiatt légyszíves ne fikázzatok :)

14 éves vagyok és szeretnék elmenni egy koncertre.Nem cigiztem soha, alkoholt nem iszok, mert nincs rá szükségem.Bulizni sem járok, csak érdekel a zenekar.Este 9-kor lesz.


2017. márc. 18. 19:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Ó anyám HelloKittyt olvastam. Látszik hogy álmos vagyok:)
2017. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

ez tobb dologtol fugg.

1. ismerem e, akikkel megy, es bizom e bennuk ill a gyerekemben

2. hol lesz a koncert es meddig tart? ( hogy jutsz haza)


ha egyebkent megbizhato vagy, akkor talan ugy elengednelek, ha a vegen erted mennek. de inkabb arra hajlok, h egy 14 eves meg ne jarjon koncertre, meg bulizni.

2017. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

Attól függ, hogy kivel/kikkel menne...

És tudom, hogy kérted, hogy ne fikázzuk az együttest és nem is ezt szeretném! De azért én örűlnék, ha a gyerekem AMELLETT, hogy ilyeneket hallgat legalább megpróbálna zeneileg művelődni és nem csak a divatot követné.

32/f

2017. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
14 évesnek este ágyban a helye. Az pedig, hogy nem iszol, nem cigizel és nem bulizol általános iskolás / elsős gimis kislányként, az nem kiemelendő, hanem alap.
2017. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2017. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát én sztem igen. De akkor biztos úgy hogy koncert után jöjj haza és hogy ne igyál és ne a legelső sorba állj( voltak rossz tapasztalataim) És valszeg fent maradnék amíg nem meg nem jössz, de amint látva hogy egybe vagy józan vagy le is feküdnék, nem faggatóznék.
2017. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Ezt neked kell a szüleiddel megbeszélni (nem veszekedve). Ha inkább nem akarnak elengedni, akkor mondják el, hogy miért, és arra találjatok valamilyen kompromisszumot. Pl. Felhívod őket amikor odaérsz és amikor kijöttök a koncertről (és nem felejted el felhyvni őket). Elmennek érted, amikorra vége a koncertnek. Ilyenek. Ha megbízhatnak benned, akkor mondenkinek jobb lesz.
2017. márc. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy anyámat ismerem, biztos elengedné, mert 100%, hogy mennék vele. :) Egy az ízlésünk a húgommal! :)

20/F

2017. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%

4es... Ma már nem olyan világot élünk sajnos(?).

Legalábbis, ha az átlagot vesszük, a mai 14 évesek olyanokat csinálnak amiket mi 16-18 évesen próválgattunk, meg olyanokat amiket mi soha.

32/f

2017. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem. És nem azért mert a gyerekemben nem bízok, hanem mert a többi emberben nem. Engem már drogoztak be úgy, hogy csak ásványvizet ittam, és leraktam a pultra míg válaszoltam valakinek. Utána filmszakadás, annyi szerencsém volt, hogy a barátaim mellettem voltak, és észlelték hogy baj van. 14 évesen még nincs elég rálátásod a dolgokra, befolyásolható vagy, akármennyire is azt mondod, hogy nem. Ha annyira el akartok menni, akkor elkísérnélek titeket.
2017. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!