Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apaknt mennyi esélyem van,...

Apaknt mennyi esélyem van, hogy hozzám kerüljön a gyerek?

Figyelt kérdés

Kicsink még nem született meg. Párom menni akar 3 gyerekével albérletbe. Van esélyem, hogy a pici hozzám kerüljön?


Nálam biztos kertes ház és munkahely van.



#Gyerek elhejezés
2017. júl. 27. 04:50
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
A költözés hátterében az van, hogy anyának 20 millios tartozása van régebbi életéböl és, ne a saját házamat amiben lakunk elvegye a behajtó mondtam neki, hogy kéne élettársi szerzödés ez bosszantotta fel, hogy menni fog és megszüli a gyereket közbem követel sok mindent. Ez másik kérdesem van.
2017. júl. 28. 08:39
 32/42 anonim ***** válasza:
13%

"van, hogy órákig sír, éjjel pár óránként felébred - és ezt már igazán nem szeretnék csinálni."


Dehogynem. Az ujszulott azert altlaaban a szulok haloszobajaban van meg (de legalabbis kozel), es az apa ugyanugy felkel hozza mint az anyja. Ket kislanyom van (mar 3 es 5 evesek), szoval tudom mirol beszelek.


Oke, a szoptatas az egy erv, de arra mar boven vannak alternativ megoldasok, mint irtam.

Azt meg nem tudom mibol gondoljatok hogy az anyja tobbszor teszi tisztaba mint az apja, nalunk konkretan majdnem mindig en csinaltam. Az en elvem az, hogy minel tobbet kell foglalkozni a kicsivel, ez nekem nem teher, hanem epp ellenkezoleg, mert ha azt akarod hogy kozel alljon hozzad es bizzon benned tizenevesen, azt nem lehet egyik naprol a masikra elkezdeni mikor tizeves lesz, azt epp akkor lehet megalapozni amig kicsi. Ha rest lennek felkelni ejjel ha pl szomjas, vagy epp rosszat almodott, akkor milyen alapon varjam kesobb, hogy mikor nagyobb lesz, majd jojjon hozzam es megbizzon bennem, es elmondja a problemait? Hiszen kiskoratol azt szokta volna meg, hogy nekem hiaba sir, hiaba szol, nem en megyek oda...

Es nem erdekel semmilyen hatosag vagy birosag, tolem a gyerkeimet el nem veszi senki, csak a testemen keresztul.

33f

2017. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
80%

"Azt meg nem tudom mibol gondoljatok hogy az anyja tobbszor teszi tisztaba mint az apja, nalunk konkretan majdnem mindig en csinaltam. "


Egyszerü, józan paraszti ész: az apa lejár dolgozni napi minimum 8 órában - közben az anya van a gyerekkel és ö látja el.

2017. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szép utolsó, csak sok apa nem ilyen tudod.

Van anya, az majd rendezi a kakis pelust, éjjeli kelést stb, ő meg csak van.

2017. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
A 31es kommentet valaki fordítsa már le.
2017. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
24%

33: kb 3-4 honapos kortol van a bolcsode, a kozbeeso idot meg kivehetik fele-fele aranyban is a szulok.

Ha hosszabb otthon maradasra akar egyikuk berendezkedni, akkor tav/otthoni munka lehet megoldas, esetleg elozetesen felretenni arra az idoszakra tobbet.


Az sem feltetlen szuksegszeru (bar ketsegkivul sokkal gyakoribb), hogy az anya keres kevesebbet. Nyilvan annak celszeru otthonmaradni, aki kevesebbet keres, mert igy jar jobban anyagilag a csalad. De erzelmileg meg a masik szulo jobban elszakad a gyerektol es ezt nehez megelni mind az apa mind az anya eseteben.

2017. júl. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
60%
31: elettarsi szerzodessel semmire se mesz, visszamenolegesen nem mukodik, csak a jovore. Azt meg hogy huszmillas tartozasa van gondolom nem most tudtad meg, ezen meg az osszekoltozes elott kellett volna elgondolkodni...
2017. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem mit akarsz kérdező. Tökmindegy mennyi tartozása van,ahhoz neked semmi közöd. Nem követelhetik rajtad az ő tartozását. Még ha most összeházasodnátok akkor se. Meg mit követel ő tőled? Nem lehetne érthetően fogalmazni?
2017. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
47%
24: na igen, tiz ev mulva meg majd irja ki a kerdeseket, hogy a gyerekem az anyjanak mindent elmond, nekem meg semmit, vajon miert?
2017. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
43%

"Plusz a legfontosabb : semmi de semmi nem utal arra, hogy az anya alkalmatlan lenne a gyereknevelesre, de okos 4. hozzaszolo már luvnyanak titulalja és azt hiszi, a hatalmas gyermektartasdijbol majd luxus életét él. ...Agyatlan"


A szintén agyhalott kérdezőtől eltekintve hadd reagáljak. Ha valaki három gyerek mellé megint felcsináltatja magát, és már terhesen költözik albérletbe (miközben egy-két gyerekkel és stabil házassággal sem egyszerű ez), ott az alkalmatlanság normális mércével mérve garantált. Az egy más kérdés, hogy a fél ország a putrira vállalja a 4-5 gyereket, tehát még akár "alkalmas" is lehetne. Bizonyos körökben. Mifelénk ez az alkalmatlanság netovábbja, és nem változtat rajta az, hogy az apa sem feltétlenül okos...


A gyerektartást meg hagyjuk, egyedül élni bármiféle gyerektartásból nem kivitelezhető, ezt nem is mondtam.

2017. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!