Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám elolvasta a naplómat....

Anyám elolvasta a naplómat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem van vagy 5 naplóm, mindegyik elkezdett de be nem fejezett. Az egyiket még 2 évvel ezelőtt írtam, és akkor szerelmes voltam valakibe, és azt is leírtam. Ma utalt rá anyám, hogy elolvasta. Mit csináljak????

Ja, rohadt dühös vagyok rá, vagy fél órát bőgtem.



2017. júl. 29. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Örülj neki, hogy nem az aktuális titkaidat olvasta el.
2017. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Örülj neki hogy nem a mostanit olvasta el. Én mióta tesóm elolvasta számítógépen írom és van a word fileon jelszó a tömörített mappán amiben van és a felhasználói fiókon is. (mindenhol másik) Ráadásul a tömörített mappa onedrive privát fiókban van és azon is van pinkód.

Tudom extra paranoiás vagyok.

2017. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oké, de ő azt hiszi, aktuális.
2017. júl. 29. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Ezentúl dugd el jobban, mert úgy néz ki a te anyád is egy... Áh nincs is erre jó szó. Mondjuk én nem írok naplót, nekem egyszer a nagyon személyes e-mailjeimet olvasta el, mert meg volt jegyezve a jelszó, és akkor szerinte már nem gáz beleolvasni valaki magánlevelezésébe. Na azóta soha sehol nem engedem megjegyezni, és természetesen extra erősségű kódokat használok.

2017. júl. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vizázni nem érdemes vele, mert nekem az a tapasztalatom, hogy aki ilyenre vetemedik, az egyáltalán nem érti, hogy ez miért undorító. Azt hiszi ehhez joga van, mert ő hozott a világra és kész. Szóval le kell nyelned a békát.
2017. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ebben az a vicc, hogy az ő anyja (mamám) is elolvasta.
2017. júl. 31. 08:22
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagyis anya naplóját
2017. júl. 31. 08:22
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Minden nő meghülyül 40 fölött
2017. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A legközelebbit számítógépen írd és titkosítsd. Jobb ötletet nem tudok adni.
2017. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!