Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem merem hazahozni a páromat...

Nem merem hazahozni a páromat apám és a körülményei (nk) miatt?

Figyelt kérdés

Apám 23 ève, amióta èlek váltakozó intenzitással alkoholista. Anya meghalt kb. egy ève, apa egyedül maradt, rossz állapotba került, haza kellett költöznöm hozzá.

A "saját", règi albimnál a háza sokkal rosszabb, kifestettem, de belül ezer èves linóleum, 40 èves bútorok, esik szèt kb. minden, ráadásul apám elèg igènytelen

Egyszerűen szègyellem. Apámnak nincs igènye kicserèlni semmit,ameddig van bor, cigi ès focimeccs, elvan. ( ameddig anyu èlt, tudott hatni rá, de èn kb meg sem szólalhatok ) saját megtakarításból nem tudom ( hazaköltözèskor munkahelyet is kellett váltani, előző fizetèsem kb. 1/3át kapom az új helyen, jobb meló nincs a környèken.) felújítani a házat.

Fèl ève együtt vagyok egy nálam 6 èvvel idősebb fèrfival, közèpvezető, ehhez illő fizetèssel, egzisztenciával. Illene bemutatnom, de nem merem hazahozni a puritán körülmènyek miatt.


23n 29f 68apa


2017. júl. 30. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy ha apad ilyen igenytelen alkesz, aki meg azt sem ertekeli, hogy haza mentel hozza a putriba szarert hugyert dolgozni, hogy neki segithess, akkor miert nem hajlando osszekapni magat?

Te meg minek ulsz meg ott a nyakan exek utan?

Nem derult ki milyen segitsegre van szuksege, de ha arrol van szo, hogy ki kell nyalni a segget, mert egyedul egy kenyeret lusta megkenni maganak, akkor huzzal onnan nagyon gyorsan. Ha nem tud, az mas tema. Apad is felnott ember, szerintem nem magathetetlen, ha borert meg cigiert el tud menni. Nyilvan nem szorul 24 oras apolasra, ideje lenne valtoztatni a dolgokon! Az hogy nem teszi, az O dontese, az O nyomora, neked nem kell ebben elned!

Majd visszajarsz hetente 1-2-szer, ahogy az idod engedi segiteni neki, de ennyi boven eleg. Rengeteg ember marad ozvegyen, megsem koltozteti a sajat nyakara a gyerekeit!

Csak hal,kan kerdem meg hogy ha sajat csaladod lenne es sajat gyereked pl akkor arrol ki gondoskodna, amig te az alkesz fatert istapolod 24/7-ben?

Szoval nem kell ida hazavinni a pasit, menjel keress magadnak egy narmalis alberletet, oda majd hazaviheted. Apadnak meg brmutathatod ott nyugodtan, meghivod mindkettojuket oda es kesz. Csak a piat tarsd tole tavol!

2017. júl. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mondd el neki azt amit most leírtál, hogy szégyelled magad az apád és a körülmények miatt. Készítsd fel mi vár rá és akkor nem fogja sokként érni. Ha egyáltalán érdekli milyen helyen és bútorok között éltek.
2017. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"Anya meghalt kb. egy ève, apa egyedül maradt, rossz állapotba került, haza kellett költöznöm hozzá. "


Miért KELLETT odakültözni? HA lenne elég eszed, akkor maradtál volna a saját albérletedben,a jobb munkahelyen és max anyagilag támogatnád apádat - habár annak sem sok értelme van, ha mindent eliszik.


A barátod helyében számomra sokkal riasztóbb lenne az, hogy ennyire buta vagy, mint az hogy apád alkoholista, ugyanis ez a viselkedés azzal fog folytatódni - hacsak nem jössz észre -, hogy az összes pénzedet az alkoholisa apádra költöd, ha veled akar lenni, akkor költözhet apádhoz a putriba, neki is ott kell(ene) hagyni a jobb munkahelyét és az ö pénze is arra menne el, hogy apádnak meglegyen a kellö mennyiségü alkoholja.

2017. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
jó nagy hülye vagy hogy hazaköltöztél
2017. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
3-as, 4-es válaszoló véleményét osztom. Én nem olvastam végig a rizsát, csak addig, hogy haza kellett költöznöd. Ilyen nincs. Felnőtt ember, ez van sajnos, bármikor meghalhat egy szerettünk, de az élet megy tovább. Tiszta hülye vagy, bocsáss meg.
2017. júl. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Jaja ez elbaxtad.

Mi az,hogy haza kellett költöznöd?

Jó az apád de ha xarik mindenre akkor hagyd a fenébe,az ilyen embereken nem lehet segiteni.

Ennek az lesz a vége,hogy te gürizel ő iszik és fenyeget,te mindennek felülsz. Aztán elhagy barátod mert,kezded őt is bevonni apád itatásába. Aztán meghal májzsugorban te pedig ott álsz csóron egy putriban. Ahonnan nagyon nehéz lesz ujjra kitörni,ha sikerül egyáltalán.


Bár apád talán kihuz még 10 évet addigra "csak" 33leszel,hát...egy albis Bp-i élet azután is kinéz,de többre ne számits,ha csak nem nézelki qhurva jól (apád ellátása után nem fogsz)

2017. júl. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Miért kellet haza költöznöd,mert apád nem tudja vagy mert nem akarja ellátni magát?

Ha nem akarja akkor te csak a csicskája leszel akit tud terrorizálni és zsarolni (ha haza költöztél akkor már ķezdődik csak nem szavakkal).

Ha nem tudja akkor vágd be egy otthonba és huzz vissza Budapestre,hátha tudsz egy normális melót keríteni.


Most (előbb kellet volna)gondold végig logikusan.

A 3ad penzből rendbe tudod szedni a kéglit vagy csak tüneti kezelésre jó?

Apádat érdekli az,hogy ott vagy csinálsz valamit?

Segit vagy csak iszik?

Ha rendbe szedted mi a további terved vele?

Mikor fogod bevonni a barátod?

A barátod biztosan akar segiteni?

Mikor unod meg hogy erön felül teljesítesz a semmiért?


A válaszok alapján mérlegelj,hogy vesze egy jegyet Bp-re vagy maradsz.... Ha gondolod segitünk döntni (neked,nem apádnak).

2017. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

6. Vagyok.

Amikor majd sírva hivod a barátod,hogy ezt nem bírod és vigyen haza akkor úgyis látni fogja a körülményeket...

Szóval hiába parázol.

2017. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!