Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám nem...

Mit tegyek, ha anyám nem hajlandó úgy viselkedni, mint egy felnőtt?

Figyelt kérdés
22 éves leszek, de anya dühös rám nagyon, mert nem vagyok otthon. Anya apával levittek vidékre a barátomhoz, ez még múlthéten történt. Szóval egy hete már a barátomnál vagyok, de apának már mondtam, hogy hétfőnél előbb nem fogok tudni hazajönni. Szóval nem is értem anyámat, hogy mi a baja. Facebookon írt, hogy jöjjek már előbb haza, mert inkább otthon legyek már. Baj az nincs otthon, mert arról tudnék. Meg nem hajlandó velem normálisan megbeszélni, hogy miért akarja ennyire, hogy hazajöjjek. Azt írta fbn, hogy túlzásba viszem azt, hogy egy hetet eltöltöttem a barátommal meg a szüleivel. De megvolt engedve, ők hoztak le.... meg nagykorú vagyok már. Kértem tőle többször is, hogy mondja már el nekem, hogy ezt miért csinálja, de nem volt hajlandó. A válasz annyi volt, hogy "csak". Végül azt írta, hogyha majd hazajöttem, akkor elmondja... És most félek hazamenni, mert tudom, hogy üvölteni fog velem. Nem tudom, mi rosszat tettem. :(
2017. júl. 30. 19:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%
Szerintem ne félj haza menni azért mégis csak az édesanyád sztem olyan nagyon rosszat nem fog tenni/mondani
2017. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Zavaros számomra a helyzet anyukád jó eséllyel nem kedveli a barátod! Tőled nem sokkal vagyok idősebb amióta nagy korú vagyok rendszeresen olyan párkapcsolataim voltak ahova utaznom kellett! Ha nagykorú vagy akkor miert nem magad oldod meg az utad? Elhiszem hogy kényelmetlen a tömegközlekedés de én is sokáig arra voltam utalva, aztán meg a saját kocsimmal mentem! Ha felnőtt vagy tudd már megoldani a helyzetet es találkozást felnőtt módjára ne vítesd magad! Jelenleg en is 23 vagyok de ha belegondolok a jövőbe es egyszer lesz nagykorú gyerekem biztos nem fogom fuvarozni a párjához! És márcsak azért sem mert ha nagykorú vagy, vannak lehetőségeid munkára, jogosítványt szerezni, járművet venni, és lakást is! Nem egyszerű nekem is 5 évbe került de megvalósítottam! Tanulj a helyzetből, önállósítsd magad!
2017. júl. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert 22 éves látedre ott élősködsz valahol. tudod, erre szokták mondani, hogy "meleg p@na házhoz megy".
2017. júl. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha üvölteni fog, hát üvölteni fog. És mit tehet? Miért félsz tőle? Csak akkor fog gyerekként kezelni ha hagyod. Éppen ideje kiállni magadért.
2017. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# Az első ottalvásnál is leordított, csak akkor nem egy hetet voltam el, hanem kb 3 napot, úgy, hogy suli után mentem el. Ez még júniusban volt, és megvolt engedve, apa is engedte.


2# De megtudom oldani a tömegközlekedést. Van bérletem is, és nincs gondom a hazajutással sem. Most először vittek le, és nem én kértem, hanem anyáék ajánlották fel, mert tudni akarták, hol vagyok. Én csak elfogadtam. Bocsi, írhattam volna ezt, nem tudtam, hogy lényeges.

2017. júl. 30. 19:53
 6/12 A kérdező kommentje:
3# Nem élősködöm itt, hidd el, elmentem dolgozni is, hogy legyen pénzem.
2017. júl. 30. 19:55
 7/12 A kérdező kommentje:
2# Az lemaradt, hogy kedveli a barátomat, anya mondta nekem.
2017. júl. 30. 19:59
 8/12 A kérdező kommentje:
4# Nem szeretem, ha ordítanak velem :(
2017. júl. 30. 20:00
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szereti. de ettől még nem szabad meghunyászkodni ha saját életet akarsz amit te irányítasz.
2017. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22 eves vagyok es kulon haztartasban elek a baratommal.... probalj meg te is onallosodni.
2017. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!