Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Másnál is élőfordul ilyen?

Figyelt kérdés
A tesóm múltkor bemutatta a pasiját, és anya észrevette rajta, hogy a kezén hegek vannak. Tesóm azt mondta, hogy azok már régiek, és már nem vagdossa magát. Én elhiszem, meg nem is izgat engem. Én csak azt nem értem, hogy ennyiből anya miért szűrte le azt, hogy a csávó drogozik. Szerintem normálisan viselkedett. De anyának nem tetszett... Meg az sem tetszik neki, hogy a fiúnak van 2 testvére. Anya azt mondogatja a tesómnak, hogy mennyire megfogja bánni, meg egykével jobban járna. Meg örül, hogy a tesóm pasija most külföldön van, ezért nem tudnak találkozni. De nem értem, hogy miért nem fontosabb az anyának, hogy a lánya boldog legyen.
2017. júl. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is vannak hegeim de én nem vagdostam magamat hanem műtöttek...szóval honnan tudja hogy az e amit leirtál..szerintem...szóval én nem tudom hogy rosszul járna e vagy sem de ő tudja..
2017. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vagdosós érv még csak-csak, de az miért jobb, ha egyke?
2017. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2# Anya szerint akkor több pénzt örököl a szülőktől, nagyszülőktől
2017. júl. 30. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Legalább a tesók mellett szocializálódott, és nem olyan magának való, mint az egykék nagyrésze..
2017. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Akkor ti miért nem vagytok egykék?? :)

A vagdosás tényleg gáz. Én is aggódnék, hogy most már normális-e.

2017. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy hegen azér nagyjából látszik mennyire régi. Több éves heggel kár törődni, sőt, szóba se kell hozni. A több pénzt örököl, ha egyke meg szánalmas, számító, és gusztustalan hozzáállás. :D
2017. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyád se szeretetből ment férjhez ezekszerint, hanem a várható örökség miatt.

Kérlek, ne vedd a példáját!

2017. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kemeny... Legyen egyke:D lehetne szimplan gazdag is :D Hogy ez az egyke dolog eddig nem jutott eszembe. Harom fiam van. Tripla orom hogy egy igy gondolkozo egyen nem fogja a fiaimat megkozeliteni:D
2017. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!