Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Segítség! Ti mit gondoltok...

Segítség! Ti mit gondoltok erről, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy,átjöttek hozzánk a barátaink.Iszogattak.Hallottam a szobámból hogy apukám veszekszik a tesómmal.A tesóm bejött a szobába,teljesen kiborult és elmesélte mi történt,és hogy min kaptak össze.Erre én kimentem a nappaliba,hogy informálódjak,a másik oldalról is.Ahogy a helyszínre értem,apám rámförmedt és azt kérdezte,mit nézel,mi van?Mire én annyit mondtam:Apa...részeg vagy.Erre ő azt mondta hogy gyere csak,most elbeszélgetünk.Mondtam hogy nem szeretném.Erre ő megragadta a karomat és elráncigált a szobájukba.Bezárta az ajtót,villanyt nem kapcsolt.Sötét volt.Elkapta a hajamat és megtépte.Ököllel arcon ütött,aztán gyomron.Közben megalázó dolgokat mondott,és érzékeltette hogy itt ő a főnök és én egy kis senki vagyok.Kiszaladtam a mosdóva.Öklendeztem,majdnem hánytam.Dörömbölt az ajtón,és azt mondta,ha nem nyitom ki,betöri.Kinyitottam.Annyit mondott hogy"tudom hogy csak megjátszod magad,anyádnak"Amikor elmentek a vendégek,elvette a telefonom,és azt mondta hogy egy jó ideig sehova se megyek,és itt fogok megrohadni.Amiket még mondott nekem nem írom le,mert ilyen szavak nem valók a netre :(...Egyébként meg jó tanuló vagyok,és tisztelem a szüleimet. Szerintetek én vetettem nagyon el a sulykot,vagy ő az agresszív.Kérlek segítsetek.13/l
2017. júl. 30. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Mindennapra van agresszív szülős kérdés, szeretném hinni, hogy mindegyiket ugyanaz az ember írja ki, mert ennyire elb..ottak nem lehetnek az emberek.



Apád egy [cenzúrázza a gyik]

És sajnos innentől lejjebb lesz, ha esetleg tudsz, akkor menj kollégiumba, anyukád mit mondott az egész szituációra?

2017. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Orvos és rendőrség .
2017. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem,és ez bűncselekménynek minősül,nem nem vetetted el a sulykot és ő az agresszív és ez mint írtam minek minősül

sajnálni tudlak.

2017. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ilyenkor mit csináltak a vendégek? Iszogatva végig nézték, hogy a részeg apa a 13 éves lányát beráncigálja a szobába és megveri? Persze semmit nem hallottak mert te is csendben tűrted? És anyád? Hol volt? Kint sütötte a konyhában a palacsintát vagy csak lesett maga elé? Na és a bátyád?? Ő tovább duzzogott a szobádban?? Én nem hiszem el ezt a sztorit. Itt minden szülő verekedős, agresszív??
2017. júl. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Menj el orvoshoz vagy védőnőhöz, készíttess magadról leletet, aztán rendőrség. Ez családon belüli erőszak, nem sulyok elvetés!
2017. júl. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Amarok Tonrar ***** válasza:
94%
Ahogy írták, ez bűncselekmény részéről, míg te nem tettél semmi rosszat. Remélem, hogy te jobb helyre kerülsz, a kedves apád pedig olyan helyre, ahol nagyon szeretik megmutatni a gyermekbántalmazóknak, hogy ki a főnök.
2017. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Ja persze.... orvos, latlelet.... öklösnek van nyoma...

Ne itt hergeld a jó népet, hanem tedd meg a megfelelő lepést...

2017. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Szökj el. Azonnal. Lehetőleg valami megbízható rokonhoz/barátnődhöz, ahol ottaludhatsz. Másnap pedig anyuka beavatása és rendőrség.
2017. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem kamu. Akit vernek otthon, az nem ide irkál, hanem egy sarokban összekuporodva csendben zokog. És ha elvették a telefonod, a géped miért nem? Ha nincs géped, akkor miről írsz? Nem életszerü az egész. Nem baj, már csak 1 hónap van az iskoláig, addig is olvasd el az aktuális kötelező olvasmányt.
2017. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
mindig ugyanúgy fogalmaz
2017. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!