Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális az ilyen...

Szerintetek normális az ilyen szülő? És az normális ha a gyerek beletörődik ebbe?

Figyelt kérdés

Nos, engem sose fogtak rövid porazra, mindig mindenhová elengedtek. Sosem jártam bulizni nem iszok alkoholt nem dohányzom szóval nem csinálok semmi karosat, vagy rosszat.

Ennek ellenére a barátnőmet nem engedik el velem sehova pedig már évek óta barátnők vagyunk kb 8 éve.

Ilyenkor nyáron nem jöhet el hozzánk mert meleg van.

Nem engedik el koncertre mert későn van.

Szóval mindenre van kifogásuk a szüleinek.

Ő sosem aludhat itt.

Pedig összesen 7kilometerre lakunk egymástól?

Miért csinálják ezt a szülei? Miért zárják be az mitől lesz nekik jobb?

A lány hamarosan 18 éves lesz.


2017. aug. 2. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem jársz bulizni de koncertre igen?

Amúgy meg én ezt nem tartom túlságosan nagy szigornak, lehet a szüleinek nem tetszik hogy neked minden meg van engedve és félnek hogy rossz hatással leszel a lányukra. Ha ő nem mehet el hozzátok akkor menjél te.

2017. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
71%

Az biztos hogy ez nem normális dolog.

Elveszik a lány talán leg jobb időszakát mikor még semmi felelősség nincs.

És így barátja,kapcsolata hogy lessz....

17f

2017. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rajtam kívül nincsenek barátai. Max az osztálytársai
2017. aug. 2. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem normális dolog

lázadjon egy kicsit, nem árt

ma az se csoda ha még nála fiatalabbak is hajnalig kimaradnak bulik miatt

és nem is olyan társaságba vannak akik nem isznak

úgyhogy nyugodtan menjen el hozzád és koncertre is, megbeszélni ugyse lehet velük ha ez a helyzet ahogy leirod

egyszerüen megmondja hogy ide megyek ekkor jövök és becsukja az ajtót maga mögött

2017. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De nem beszel velük, már egy csomoszor mondtam neki, szerintem fél tőlük.

Már arra is gondoltam hogy én feladom ezt az egészet feleslegesen erolkodok

2017. aug. 2. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
4es és oda is költözhet a kérdezőhöz, ha a csaj megfogadja a zseniális ötleted és a szülei kirakják? Attól hogy ellenszegül semmi nem lesz jobb és én úgy látom a lánynak igazából kedve sincsen elmenni sehova mert akkor jobban erőlködne.
2017. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is túlzás, amit művelnek. A koncertet meg a bulizást még meg tudom érteni, hogy nem akarják elengedni, de könyörgöm, egy 17, lassan 18 éves lány miért nem aludhat ott egy barátnőjénél? Mi a legjobb barátnőmmel már 6-7 évesen ott aludtunk egymásnál..Meg ez is milyen szánalmas már, hogy nem engedik át, mert MELEG VAN. Istenem, akkor iskolába se engedik el júniusban, meg érettségire se fogják elengedni, nehogy kiszáradjon vizsga közben, vagy az odaúton? :D

Nekem is van egyébként olyan ismerősöm, akit ennyire "túlféltenek a szülei, bár szerintem ez nem is féltés, hanem azért nem engedik, hogy találkozzon a barátaival, mert fiatal korukban nekik se voltak barátaik és azt akarják, hogy a gyereküknek se legyen jobb. Más magyarázatot nem igazán találok erre..

2017. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem normális.

Igaza van egy előttem szólònak, tényleg az egyik legszebb korszakát, de minimum egy élményekkel gazdag korszakot akarnak elvenni tőle, ráadásul emberi kapcsolatokat is nehezebben èpit ki (ismerkedni is nehezebb lehet neki)

ne hagyja ezt annyiba

ha azt a választ kapja hogy meleg van a nálad alvàshoz akkor egyszerüen mondja azt hogy neki nincs melege és kész

ha meg nálad alszik akkor olyan koncertre mentek amilyenre akartok

2017. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni, egyik ismerösöm 24 és sehová nem jár, semmi élete, mert az anyja zsarolja, volt hogy kizárta ha késöbb ment haza. Bár nem veri, de olyan terrorben tartja a lányt, hogy az lépni nem mer.


Nem normális a nö, de a csajszi meg mit twhet? Ha fellázad, akkor kidobják és hid (merthogy egyetemre SEM engedte az anyja, pedig max pontot kapott a felvételin), vagy anyuka viszi a kötelet és megy a padlásra...


Most én hasonlo fenyegetözésre megmutattam a legerösebb gerendát és eljöttem 1000 km-re, mert volt hová. Ennyi.

2017. aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!