Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinál úgy anya, mintha...

Miért csinál úgy anya, mintha engem zavarna ez az egész? Minek akar "vigasztalni" olyasmi miatt, ami nem zavar engem? 14l

Figyelt kérdés

Szóval vágjunk is az elejébe a történetnek,mert anélkül nem feltétlen érthető az egész.Rövidre fogom.


Soha nem volt folyamatosan legjöbb barátom.Akikkel oviba jóba voltam velük suli első óta nem beszéltem szinte semmit.(Bár amilyenek lettek nyolc év alatt nem baj)


Volt viszont óvodába egy másik lány,akivel már nem nagyon tudom,hogy ismerkedtem meg,mivel nem ugyanoda jártunk.Vele osztálytársak lettünk.Meg legjobb barátok.Nevezzük most Dórinak.

Meg első osztályba még egy lánnyal lettünk legjobb barátok,de ez mellékes is,mert az csak azért volt,mert kellett valaki akivel lehet ülni a napközibe.Mondjuk amúgy is jóba voltunk.



Hatodikba jóba lettem Szilvivel és Biankával,közben Dórival fokozatosan kevesebbet dumáltunk.Az előbb említett két lánnyal legjobb barátok lettünk.Vagyis én lettem harmadik,mivel ők kiskoruk óta nagyon jóba vannak.


Dóri közbe összejött egy sráccal,ami után csak haverok lettünk úgymond.Nem beszéltünk bizalmas dolgokat annyira.


Volt egy kissebb baráti társaság nyolcadikba három fiú osztálytárs,Szilvi,Dóri meg én.De Szilvi évközbe hagyta is a francba.


A két idézőjeles legjobb barátnőmmel hetedik nyarán sokat jártunk össze,most viszont fb-n sem beszélünk.

Évvégén nyolcadikba leépüLt a kapcsolatunk,néha írtam a közös csoportokba,amibe hárman voltunk semmi,a társaságunkba semmi,pedig ők is benne vannak.Ők nem keresnek,engem meg nem érdekel.

Nem erőltetem magam másokra.Úgyis két évig csak pótlék voltam,ha éppen kettőjük közül valaki nem volt kéznél.


Anya meg ezért a két éves barátság miatt akar vigasztalni... Megkérdezi a véleményem Aztán egyetért de semmit nem fűz hozzá,csak elmondja megint amit én.


Tök jól elvagyok magammal,meg a zenehallgatással,olvasással,rajzolással és írással.Soha nem voltam társasági ember.



Miért csinálja ezt?Mit tegyek,hogy abbahagyja?


2017. aug. 2. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Elhiszem hogy idegesitő, de örülj neki hogy foglalkozik a lelki állapotoddal. Nyugodtan mondd meg hogy ez téged nem bánt, igy őt se zavarja
2017. aug. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért örülhetnél neki hogy foglalkozik veled ...-.-
2017. nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajaj itt már minden baj. Ha foglalkoznak veled, meg ha nem az is... embereeeeek!
2017. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele.
2017. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!