Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engednek sehova...

A szüleim nem engednek sehova 10 után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós típus, nem dohányzom, de mégis jó volna egyszer-egyszer elmenni szórakozni. Napközben bárhova mehetek, de este semmilyen körülmények között nem engednek sehova! Mit kezdhetnék ezzel?

17/F



2017. aug. 3. 09:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Várj 1 évet, aztán megoldódik a probléma.
2017. aug. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Amig otthon laksz, ő etet az van amit ő mond, akar 17 aka 25 vagy.
2017. aug. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Növeszd meg a hajad, és azon le tudsz ereszkedni a vártoronyból. Egyesek szerint több lepedő összekötve is jó. Ja igen. Ne beszéld meg ezt a dolgot a szüleiddel! Soha! Semmikor!
2017. aug. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De nekem még legalább két év mire elköltözöm. Addigra a tinédzserkoromnak tulajdonképpen vége. Fontos lenne ez nekem, mert ez a legegyszerűbb módja annak, hogy új embereket ismerhessek meg, barátokat szerezzek, és persze tapasztalatot gyűjtsek.

Úgy érzem rengeteg dologból kimaradok így.

2017. aug. 3. 09:47
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem hiszem, hogy az olyan "barátok" akikkel csak este tíz után lehet megismerkedni, jó hatással lennének valakire. Talán vámpírok, vagy micsoda?


És semmi olyasmi nincs, amit 17 évesen megtehetsz, de 19 évesen már nem. Nem fogsz lemaradni semmiről.

2017. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem (csak) este ismerkednék meg emberekkel.

Egy kapcsolat annál erősebb minél több helyen voltatok együtt egymással. Ezért tesz jót például a párkapcsolatoknak ha rendszeresen sétálnak együtt.

Ez természetesen csak egy aspektus sok minden erősítheti még a kapcsolatokat, de mi lenne jobb erre a célre egy bulinál vagy fesztiválnál? Értitek mit akarok mondani? :/

2017. aug. 3. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Értelmes embert nem buliban fogsz felszedni. Nekik mást jelent a szórakozás.
2017. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ez mondjuk sztereotípia. Miért ne mehetne értelmes ember buliba? IQ-hoz kötik vagy mi? Ezer és egy ellenpéldát mondhatnék.
2017. aug. 3. 11:02
 9/11 anonim ***** válasza:
na mongyál példákat!
2017. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Semmit sem tehetsz, nyeld le a békát, szerintem nem maradsz le semmiről. Hívd meg a barátaidat magatokhoz.
2017. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!