Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek 20 évesen miért...

Szerintetek 20 évesen miért nem engednek a szüleim elmenni a barátaimhoz vagy buliba?

Figyelt kérdés

Szülők, ti elemgednétek a 20(!) èves gyereketeket?


Sose engedtek még el...



2017. júl. 31. 22:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
És 20 évesen mégis mi a franc ért kérdezed meg őket? Felnőtt ember vagy. Jelentsd ki hogy én már pedig ma bulizni megyek,mert felnőtt vagyok. Megkötözni csak nem fognak
2017. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%

Ha még el kell, hogy engedjenek akkor mit vársz? Ember lázadj már, nem foghatják örökké a kezed. Le kell szakadni róluk és megfelelő szintű önállóságot kiépíteni...


18/f

2017. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Valószínű meg is kérdezte 20 évesen ,hogy hová mehet 😁 Nem értem az ilyen eljárást.
2017. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nincs keresetem mert meg tanulok, es csak max egy ezret adnak zsebpenzre, amiből kijön 3 sör max.

Tök gáz, hogy mindenki tobb pénzzel maszkal es megy buliba ide oda, en meg sehova sem.

Mindig van kifogás. Ellenkezni meg nem fogok, mert akkor apám vagy anyam megrangat.

2017. júl. 31. 23:00
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
itt a nyár...diákmunka?
2017. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Diákmunka? Diákhitel? Hallod, felnőtt vagy, szerinted a többi felnőttnek honnan van pénze? Amíg zsebpénzről meg elengedesrol van szó és kifogasokrol addig nem csoda hogy kolyokkent kezelnek...
2017. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%

Hat de akkor mit varsz? Ellenkezni nem fogsz, ok magutol nem engednek el. Akkor?

Majd egyszer rajossz hogy ez igy nem elet. Mikor 40 evesen is kerdezkedni kell..

Arra tudok gondolni hogy nem biznak benned es ezert tartanak ennyire rovid porazon.

2017. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem kaptam még meg a nyári melo utáni pénzem, elvileg a heten jon meg. De mindegy mert elveszik. Kaptam mamamtol is pénzt de elvettek tőlem. Nem adjak vissza, es elkölteni sem tudom mert eszre veszik rögtön ha vettem vmit.
2017. júl. 31. 23:10
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
Ha olyan szellemi szinten vagy, hogy kéredzkedned kell a szüleidtől, akkor meg is értem, hogy nem engednek buliba, mert nem is való még neked. Felnőtt ember úgy csinálja, hogy "anya, apa, elmentem ide és ide, majd ekkor és ekkor jövök". Na persze a felnőtt ember nem csak úgy élősködik a szülei nyakán. Tőlem a pénzt nem elvették, amikor felnőttként otthon laktam és dolgoztam, hanem magamtól fizettem bele a rezsibe és a kajába.
2017. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
50%

LÁZADJ könyörgöm. Legyél leleményes. Ennyi eszed van hogy hagyod hogy megrángassanak.


Nem is azt mondom hogy üss vissza / rángasd meg te is őket, hanem csupán állj fel a 2 kicsi lábadra, és ne a hátsódon ülj semmit téve.


Bankszámláról hogy tudják elvenni a pénzt?

2017. júl. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!