Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan szid engem...

Anyám folyamatosan szid engem és megaláz. Ahelyett h segítene még inkább belém tipor ha meg szóvá teszem azt mondja nem bírom a kritikát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta van ez így. Míg a kisebb tesoimat mindig dicsérte és szépnek tartotta addig engem megalázott. Nem csak a külsőmet. Hanem a személyiségemet is. Szidott h milyen buta vagyok milyen lusta (ami nem igaz!!) Az utobbi időben depresszióval küzdöttem ami úgy jött ki h elkezdtem sokat enni. Persze ő csak azt mondta h nincs bajom ne játszam meg magam csak szeretek enni. Nos igen felszaladtak a kilok rendesen mert a sportot is elhanyagoltam. Akkor elkezdett emiatt cikizni. H én milyen hájas vagyok milyen slampos semmi nőiesség nincs bennem. Mekkora fenekem van és csipőm fogyjak le mert ő ezt nem nézi a házában. Tényleg próbálkozok. Már pár kilot leadtam de annyira bánt h a saját anyám ilyen velem. Pedig néha tud kedvese lenni és szeretni is. De nem veszi észre h ezzel a lelkembe gázol. Támogatnia kéne nem szidni.. 20/L

2017. aug. 3. 12:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Arra nem gondoltál hogy elköltözz esetleg? Mit dolgozol egyébként? Keress albérletet. Elképesztő hogy milyen szülők vannak.
2017. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miert nem koltozol el? Az lenne a legjobb megoldas szerintem.
2017. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Megmondom őszintén, egy 18 éves fiú anyjaként időnként nekem is kicsúszik a számon kritika, van amit már akkor megbánok amikor kimondom, sajnos ez van de rossz nézni hogy akit szeretünk és az életünket tettük rá- jó értelemben- meg nevelgetjük és a legjobbat próbáljuk kihozni belőle..szóval tönkreteszi magát ill. elhanyagolja, meg negatív irányba megy-pl. lusta a fiam- ..és sokszor mondom, beszélünk róla..- és rosszabb napjaimon sajnos tényleg én is mondok olyanokat..:((

De úgy vagyok vele talán meg se hallja.. /?/ általában eleresztitek a fületek mellett...:)

Szóval sajnos mi sem vagyunk tökéletesek!!


De ha nagyon tré a helyzet és ez van túlsúlyban tényleg le kéne válni róla neki is jót fog tenni stb.. neked is!!!

:)

2017. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Annyira jó olvasni az ilyen kérdéseknél, hogy a szülők mennyire kegyetlenek, de a kérdezők mindig hibátlanok. Sohasem tettek semmit blabla... Am 20 éves vagy. Dolgozz, tartsd el magad.
2017. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Az tényleg gyönyörű hogy megveri a saját anyját aki felnevelte, grat!:(
2017. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Az apám volt velem ilyen. Egy utolso sz.ar szemét. Tesómat úgy imádja hogy az hányinger. Én meg buta es hül.ye meg idiota meg ilyen olyan prosti, szemét dög vagyok. A bnője gyerekeit úgy tiszteli mint más az istent. Komolyan nem tudom miért volt velem olyan. Gondolom azért mert fiut várt. Ehelyett meg mert születni egy lány, vagyis én. Évek óta nem beszélek, nem találkozok vele, és az a gerinctelen féreg nem érti...
2017. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindig ilyen volt, akkor nem hiszem, hogy mi tudunk olyat írni, amitől megváltozna.

Szerintem is az lenne a legjobb, ha mindent megtennél azért, hogy minél előbb önálló legyél, így kevesebb ideig kell elviselned.

Na meg a távolság, lehet, hogy segít a kapcsolatotok rendezésében is majd.

2017. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

..amúgy meg bocs én már 14 évesen dolgoztam nyaranta még meddig támogasson..? és mosolyogva nézze hogy depizel. Azért depizel mert nehezebb vagy fordítva gondolod..!

Tudom mert hasonló cipőben járok :)

2017. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

14/L vagyok, szinte teljesen ugyanilyen helyzetben, annyi különbséggel hogy mindig is duci voltam, de nem szeretnék változtatni, sosem voltam depressziós.

Én hagyom a francba anyámat, ha kezdi a hülyeségeit fogom a hátizsákomat és elhúzok a városba. Nem fogom magamra venni a véleményét, nem azért élek hogy lenyűgözzem. Legutóbb reggel összevesztünk én elmentem, majd estére hazamentem. Azóta nem veszekedtünk, ez elég nagy hatással volt rá, kicsit felnyílt a szeme. De ehhez az kellett hogy lelépjek fél napra...

2017. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Az apám ilyen, meg kicsit anyám is átvett belőle, de ők a tesóimat sem kímélték. Bár szeretem őket, jobb volt, amikor elköltöztem, nyugisabb életem lett. Akkor rágtam be igazán, amikor elkezdték a lányommal is. Persze én lettem a szaralak, de valamiért mégis abbahagyták. Néha muszáj konfrontálódni.
2017. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!