Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan engem bántanak?

Figyelt kérdés
Mindenért én vagyok a hibás. Mindenben a testvérem a jó, én egy utolsó semmirevaló vagyok. Csak a bántást kapom, semmi sem jó úgy, ahogy csinálom. Hiába takarítok meg segítek itthon egész nap, akkor is csak az tűnik fel amit nem csináltam meg. Beleszólnak mindenbe, még abba is, hogy milyen hanglejtéssel beszélek.(változtassak rajta, mert hát ez nem tetszik nekik...) Többször is ígérgette az elmúlt napokban is, hogy meg fog verni. Már rémálmaim is vannak emiatt. A barátaimtól is próbál elszakítani, mert ő nem bírja őket. Semmit nem tudnak rólam, nem ismerik a saját gyereküket, a barátaim nevét több év alatt se tudták megjegyezni. Már rettegek hogy mikor érnek haza, mert akkor megint kezdődik minden elölről, én leszek a semmirevaló, aki mindenért le lesz ordítva és számon lesz kérve. Nem lehet velük beszélni, mert a szemedbe néznek és jól kiröhögnek.
2017. júl. 19. 13:24
1 2
 1/17 anonim válasza:
47%
Ne csinálj semmit ennyi a titok! Ha nem csinálsz semmit akkor rá fognak jönni a szüleid és a tesód hogyha nem csinálod akkor az az ő hibájuk és nem lesz bele kötniük semmibe, és leszoknak majd róla. Ne csinálj semmi ez a lényeg
2017. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Meg is vernének, ha ellentmondanék. Meg szintúgy a fejemhez vágnának mindent, hogy mekkora egy lusta semmirekellő vagyok, itt a nyári szünet, segítsek valamit. Aztán így telik el kb. az egész nyaram. Olyan, mintha egy kis burokban élnék, és mintha az ő életüket kellene élnem.
2017. júl. 19. 13:50
 3/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Velem is ezt csinálták kiskoromban..ha belegondolok ma is..bátyámnak mindent kifizetnek nekem semmim sincs azt is megkaptam hogy ha éhenhalnék egy híd alatt az sem lenne érdekes....holott már gyermekem is van..

A primitívság olyan bugyra ez..:(

Használj fülest otthon legalább nem kell hallgatnod egyszerűen dugd be a füled...ha eleve úgy mész haza szinte vonzod a bántást is:( sajnos.

Tudod, van az farkasok közt is alfa és omega...az omegán vezetik le a feszkót..:((

Menj el minél többet otthonról, értelmes helyekre: úszni, sétálni, stb....bár gondolom ez megy..

2017. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Az is baj nekik,ha elmegyek valahova. Ha itthon vagyok meg az a baj. Ha elmegyek valahova kicsit setalni, akkor mégis merre tudtam menni ennyi ideig, kivel voltam stbstb. Tehát mintha nem bízna bennem h tuti nem sétáltam és tuti h nem azzal voltam, igy érződik. De ha itthon vagyok akkor meg hogy tudok egész nap a négy fal között ülni.....
2017. júl. 19. 14:21
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkoznod velük. Idióták.
2017. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha ugyis minden baj nekik, akkor csináld amihez kedved van. Lehetöleg ne legyél otthon, aztán ahogy tudsz költözz el kollégiumba, albérletbe az ilyen nem szülő, ne haragudj.
2017. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyet nem tanácsolnék senkinek, de az egyik lány mesélte a gimiben, hogy az apja egyszer megütötte, ő meg egyszerűen visszaadta. Egyébként az elsőnek igaza van szerintem, ne csinálj semmit, aztán majd rájönnek. Lázadj és állj ki magadért! 17 vagy és nem 12!
2017. júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tényleg idióták, nehogy már rajtad vezessék le akár családsegítő szolgálat is beszáll ez bántalmazás, nem csak a testi. Remélem nem vernek. Minket vertek sajnos, a semmiért.:( Sőt, még 28 évesen is megpofozott anyám szerinte jogosan mondanom se kell..:((...

Ne hagyd magad neked is egy életed van nem mindegy hogy éled le ez szörnyű frusztráló lehet, meg kiábrándító..:(

2017. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez volt a testvérem volt a jó én a rossz, ő volt a kis kedvenc neki mindent lehetett nekem semmit nem engedtek meg.Hiába próbáltam velük beszélni nem ment mindenre az volt a válaszuk h ez azért van mert én kora szülött voltam beteges ezért engemet jobban féltenek. Aztán meg untam h mindentől el vok tiltva barátoktól mindentől hát gondoltam rájuk ijesztek.1 búcsú levélbe amit úgy kezdtem h mire ezt a levelet el olvassátok én már halott leszek.Nem bírom tovább ezt a sok bántást sértést amit tőletek kapok.Nem tudok tovább úgy élni h ti meg vettek és gyűlöletet éreztek mikor rám néztek.Majd le írtam mindent ami velük kapcsolatba volt sérelmem.Ilyen dolgokat amiket veled is csinálnak.Éjjel mikor aludtak be festettem a hajamat más színűre Reggel pedig úgy csináltam mintha suliba mennék közbe el mentem 35 kmre levő erdőbe.Vittem a sátramat hálózsákomat pénzt. 2-3 napjára rá kint volt a képem a hirdető táblán.Nyugodtan mentem a boltba mert nem ismertek fel mivel más színű volt a hajam pont ezért h ne ismerjenek fel és vigyenek vissza.De hát előbb utóbb a környékbelieknek fel tűnt h valaki lakik az erdőbe és értesítették a hatóságot akik haza vittek.Féltem h mi fog rám várni de anyuék verés helyett át öleltek és azt mondták h nekik fogalmuk se volt arról h lelkileg mekkora fájdalmat okoztak nekem és h bennem ilyen lelki gondok zajlanak le.Akkor döbbentek rá a dolgokra mikor meg találták a búcsú levelemet és nem találtak sehol.Mondta anyu h élete legrosszabb napjait élte át mikor abba tudatba kellett lennie h el tűntem és h lehet h valahol holtan fekszek miattuk.Ekkor voltak hajlandóak meg hallgatni.Majd az is kiderült h azért bántak velem másképp mind a testvéremmel és azért tiltottak mindentől mert engemet örökbe fogadtak és a vér szerinti anyám fel bukkant és ők féltek attól h el veszítenek engem. Tudták h ha találkozok vele akkor meg tudom az igazat és meg fogom őket gyűlölni amiért éveken keresztül hazugságba neveltek.A vége az lett h találkoztam a vér szerinti anyámmal és mikor meg láttam h milyen körülmények között él meg meg tudtam h a pia miatt dobott el magától őt gyűlöltem meg de nagyon.A szüleimet meg azóta jobban tisztelem meg becsülöm amiért fel neveltek és rendes otthont adtak nekem.
2017. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A szüleid nyilván szeretnek de valami miatt másképp bánnak veled mind a tesóddal.Nincs kizárva h nálatok is valami családi titok áll a dolog mögött.Ha a búcsúleveles szökés túl bizar a számodra akkor kezdj el kutatni a családod múltjában.Nézd meg az orvosi papírjaidat születési anyakönyvi kivonatodat stb hátha azokból kiderül mi miatt van ez.Ha rá kérdeznek mond h ezt a feladatot adta a tanár nyári szünetre .Családfát kell kutatnotok.
2017. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!