Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogos volt a cselekvésem? 12/l

Jogos volt a cselekvésem? 12/l

Figyelt kérdés

Nemrég született kettő kiscicám, az anyamacska mindig figyeli őket, vigyáz rájuk nagyon. A télen elhunyt az a cica, aki az első 'saját' macskám volt. Megemlítettem anyának, hogy ő (az elhunyt) nem annyira vigyázott a kölykeire, nem volt valami figyelmes, azok el is sétáltak valahova. Erre elkezdte mondani nekem, hogy én nem is szerettem azt a macskát, azt hitte hogy nagyon vicces. Múltkor meg azzal 'viccelődött' hogy miattam halt meg, nem vigyáztam rá. Ilyenkor mindig elkezdtem sírni, nagyon sokat jelentett nekem ő is, ugyanúgy mint akármelyik. Ekkor anyám elkezd szidni, hogy nekem mi bajom van, már megint kezdem a cirkuszt, fejezzem be, ezen mit kell sírni. Mondtam neki hogy ilyet ne mondjon, de ugyanúgy mondogatja. Persze nem mindig, de zavaró nagyon. És meg van sértődve, hogyha nekem ez nem esik jól.

12/l



2017. aug. 4. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Jogos is, és nem is. Viszont tőle egyáltalán nem az, hogy téged hibáztat emiatt. Még viccből sem kellene ilyen mondania.
2017. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Persze hogy normális ha megsiratod a cicádat, ezt anyud is tudhatná... De nem minden ember ragaszkodik ennyire az állataihoz, anyud sem ilyen. Neked meg ezt kell elfogadnod. Arra figyelj hogy a cicusoknak meglegyen minden, később táp, oltások és nem ártana ivartalanítani őket.
2017. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Érzelmi analfabéta. Sajnáld e hiányossága miatt. Hidd el nagy kín ez neki, még ha nem is érzi.


Sajnálom, neked kell tapasztald.

2017. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ivartalanítsd!
2017. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal viccel a 12 éves gyereknek hogy miatta halt meg a kisállata

Nem vagyok szekértő de úgy érzem az idei "Az év anyája" díjért még ne induljon.

2017. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
Mi az, hogy elsétáltak valahova a kölykök??
2017. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: fogták magukat és elvánszorogtak valamerre. (Ezért is mondtam hogy a régi cica nem annyira figyelt a kölykeire)

2017. aug. 5. 11:43
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogos. Nekem is van cicam es mindennel jobban szeretem,mindig faj,ha valaki ilyesmit mond.

Az ivartalanitas pedig valoban remek otlet lenne. Most epp van is a Noenak egy akcioja.

2017. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!