Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogosan kaptam...

Szerintetek jogosan kaptam büntetést a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Hétfő óta itt vannak a bátyámék (bátyám és barátnője,hazalátogattak Hollandiából) és ezért szobát cseréltünk mert a báyám szobája át lett alakítva ezért a szobámban több hely van és ott alszanak.Na most hogy a lényegre térjek.A szüleimnek is van saját szobája akár itt vannak bátyámék akár nem.A minap elmentem sétálni úgy 10 percre és arra jövök haza hogy a szüleim a szobában (ahol jelenleg én alszom) hancúroznak.Véletlenül benyitottam mert nem hallottam semmit mert zenét hallgattam.Elég mérgesen néztek rám és nevelőapám hozzám vágott egy párnát hogy takarodjak ki de k.urva gyorsan.Üvöltöztek velem hogy mit képzelek magamról hogy így félbeszakítom őket és elrontom az örömüket.Én pedig a fejükhöz vágtam (tudom nem volt szép) hogy a saját szobájukban is lehet csinálni és tisztelhetnének másokat úgy ahogy nekem szokták mondani.Ekkor nevelőapám felpofozott és kijelentette hogy nem mehetek sehova és ne is kérjek tőle semmit mert egy elkényeztetett r.ibanc vagyok.Szerintetek mit csináljak?Mivel győzhetném meg őket hogy nekem van igazam?Vagy ők ezt soha nem vallanák be?Mit csináljak most? 14/L

2017. jún. 19. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Kamu.
2017. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az kedves első.
2017. jún. 19. 17:35
 3/15 anonim válasza:
98%
Szerintem egyátalán nem volt jogos. De azért fullosan ki lehetett akadva, mellesleg azért a saját szobájukba kellett volna lefolytatni ezt az incidenst.
2017. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Mennyi minden történik a 14 éves lányokkal mostanság...Az egyik társkereső csoportban gyűjti a pedofilokat, a másiknak a szobájában b&sznak...Ez a nyár is jól kezdődik.:D
2017. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
"Ekkor nevelőapám felpofozott " - mivel ez lenne vélhetően élete utolsó perce - jogos önvédelem - nem igazán lenne módja még arcoskodni is
2017. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Anyukád nem állt ki melletted? Mi az hogy a nevelőapád megüt mindezen felül meg le is rib.ncoz?Én anyud helyében kiálltam volna melletted,mi az hogy így beszél veled a mostohaapád?
2017. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak kíváncsiságból: legalább úgy, ahogy volt, meztelenül, álló farokkal pofozott fel?:D Kicsit életszerűtlen a sztori, de ha így volt, jelentsd fel szexuális zaklatásért.:-)
2017. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó hála istennek nem úgy volt.Ez picivel utána történt hogy én kimentem az udvarra picit lenyugodni és feldolgozni a történteket.
2017. jún. 19. 18:06
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 Anymám konkrétan úgy táncol nevelőapámnak ahogy ő fütyül.Tudom elég szemtelen megfogalmazás tőlem de ez az igazság.
2017. jún. 19. 18:09
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Hát tényleg kisfiam, mit képzelsz magadról hogy kopogás nélkül mész be a saját szobádba?


...De legalább zárná kulcsra...

2017. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!