Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ilyenkor ki a hibás? Jogos...

Ilyenkor ki a hibás? Jogos volt a kiakadás? 20/L

Figyelt kérdés
apámmal voltam itthon, ebédet készítettünk. Párolt zöldség. 1x láttam eddig, hogy hogyan működik a pároló ezért megkértem apámat hogy mondja el mégegyszer hogy mit hogyan kell csinálni, nézze, hogy jól csinálom-e. De valamit sikerült félreértenem. Vagyis inkább nem mondott el valamit apám mert annyira alapvetőnek gondolt, én meg nem tudtam hogy azt is meg kell csinálni, ezért nem csináltam és tönkrement a gép egy időre.. persze helyre állt.. De azóta apám nem áll velem szóba, ha mégis akkor sz*métnek és lustának nevez. Kiabálnak velem a szüleim hogy mennyire életképtelen vagyok ennyi idősen és hogy nem segítek semmit, minden ellen tiltakozok. ( ezt abból szűrték le, hogy amikor bokrot ültettünk akkor megkérdeztem apám, hogy miért úgy kell, szerintem máshogy kéne.. És ezt annak vette, hogy ellenkezem a munka ellen)
2017. jún. 28. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Edes istenem ennyiert szemetnek nevezni a sajat gyereket? Abszolut nem jogos a kiakadasuk.
2017. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben költöznék.
2017. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem meg ennyi infóból nem lehet semmit leszűrni.

Lehet hogy a kérdező tényleg lusta és a szüleinek ez most a tetőpont volt ami kiváltotta. Nem a valódi ok az idegességükre.

Mind a kettő félt meg kéne hallgatni.


21/L

2017. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Mi volt a gond a párolóval?


És a bokorültetésnél?

2017. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Persze, biztos alapvetően szorgalmas és házias fiatal felnőtt nő vagy. Azért nem tudod használni a zöldségpárolót. Hogyne.
2017. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem igazuk van. 20 éves vagy, biztos ezerszer pároltak már előtted te meg rá se bagóztál. Gondolom most meg úgy jött le hogy nem akarsz semmit azért rontottad el. Kicsit jobban kellene figyelni, élelmesebbnek lenni. Mert így az jön le hogy nem akarásnak nyögés a vége és gondolom ez nem az első eset. Szerintem ha kérnek akkor segíts és esetleg utána kérdezd meg mit miért. Mert ha előre okoskodsz az meg úgy tüntet fel mint aki semmit nem akar.
2017. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Most akkor miért is ültetted el bokor helyett a párolót??
2017. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
"Persze, biztos alapvetően szorgalmas és házias fiatal felnőtt nő vagy. Azért nem tudod használni a zöldségpárolót. Hogyne." Ja hát konyhagénekkel születik minden nő, lol.
2017. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
És minek kell zöldségpároló? Fogsz egy kis lábast és megpárolod a zöldségedet.
2017. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

8: Én kérjek elnézést, mert 21 évesen szinte mindent meg tudtam főzni, és el tudom olvasni egy egyszerű gép használati utasítását?

Aki felnőtt nőként ezzel se boldogul, hogy párolóban összedob egy adag zöldséget, az igenis lusta és életképtelen!

Egyszer nyúl hozzá, el is rontja. Ciki.

2017. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!