Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Csak engem idegesít az, ha a...

Csak engem idegesít az, ha a szülő az egyik gyereket jobban szereti, mint a másikat?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki mesélte,hogy azért nem szereti annyira a nagyobb gyereket,mert ő hasonlít a nagyapjára,akit tiszta szívből gyűlöl. A kisebb gyerekét pedig folyton dicséri, ölelgeti,szeretgeti, és dicséri,hogy milyen cuki kisgyerek volt. (Már 20 éves a kisebb). Amikor gyerekek voltak,mindig a kisebbel nevetgéltek, és felsem tűnt nekik,hogy a nagyobb bevonult a szobába és sírt. :/ Mára a nagy nem oszt meg semmit a szüleivel,azt se mondta el nekik hol lakik ,semmit. Egy kérdés még: az ilyen ember (mint ismerősöm) szerintetek gonosz?
2017. aug. 4. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Én biztos szájba vágtam volna amikor ezt elmondta , persze én elég agresszív vagyok.
2017. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Enis eléggé kiakadtam :(((
2017. aug. 4. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Apám ilyen. Utál engem mind a mai napig. Pedig sose ártottam neki. Nővéremet isteníti. 38 éves. Mindent megvesz neki. Kocsi, lap-top, okostelo stb lakas stb. Fizeti a számláit. Munkahelyet teremtett neki.

Én? Nekem azt mondta pár évvel ezelőtt ő tesz arrol hogy a híd alá kerüljek, ilyen olyan sza.r vagyo. Buta. Meg minden rossz.

Iszonyatos buta, primitív ember. Azt mondta tesóm jobban megérdemel mindent.

Nem tudom neked megmondani miert ilyen. Van egy tippen. Anyujámra hasonlitok az ő családjához. Anyukat sose szerette. Mindig bántotta.

2017. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2017. aug. 4. 18:51
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Én olyat ismerek aki az egyik gyerekét békíthetetlenül ki nem állja, mert nem akarta teherbe ejteni az anyát, aki szülte, aztán nem akarta, hogy megszülessen, és koloncnak tartja. A haverom. Mondtam neki, hogy hagyja a bestia apját, és ne keresse a társaságát. De az minden áron el akarja nyerni a szeretetét.
2017. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Az biztos, hogy én legszívesebben akkorát lekevernék az itt megemlített mindhárom ,,szülőnek", hogy a fal adná a másikat. Rohadjanak meg az ilyen férgek.
2017. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!