Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi tegyek, hogy ne anyám,...

Mi tegyek, hogy ne anyám, határozza meg, hogy kivel barátkozzak?

Figyelt kérdés

Állandóan cikizi azt akikkel barátkozom, meg cikizi a barátaimat, ismerőseimet. Egyszerűen nem tudom, hogy mi nem tetszik neki bennük, hisz normális emberek akikkel jól érzem magam. Kérdeztem tőle, hogy miért csinál így, nem tud rá normális választ adni. Mindig valamiféle bűntudatot akar kelteni, beszólogat, "hogy már megint azokkal barátkozol". Lekicsinylően beszél róluk. A lányokkal is ez van, senki sem jó neki aki nekem tetszik, csak az a jó akit ő ajánlgat, mert az a kolléganőjének a lánya és milyen rendes, de azt figyelembe sem veszi, hogy egy büdös szót sem tudunk egymással beszélgetni mert annyira nincs semmi közös téma, meg nem is tetszik és annyira más. Így hogy lesz barátom, baráti társaságom, barátnőn, vagy egyáltalán valakim?

Miért ilyen az anyám? Mit tegyek? Sajnos szülőkkel élek még, de akkor is...semmi se jó neki azokban az emberekben akikkel én jól érzem magam, csak azok a jók akiket ő ajánlgat. Idegtépő.

30f



2017. aug. 5. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, vagy sz@@rj az egészre, csinálj azt amit akarsz, nem vagy óvodás.
2017. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd el te is szidni a barátnöit, majd utána kérdezd meg, hogy milyen érzés? Egyébként meg tuti eléállnék és azt mondanám: anya, 30 éves vagyok, azzal barátkozom akivel akarok, nem fog érdekelni a véleményed. Nyilván azzal barátkozok akivel jol érzem magam. Mig nem keveredek rossz társaságba, addig pláne nincs beleszolásod ilyen téren az életembe.
2017. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdi szidni a barátaidat, ne is szólj semmit, csak sétálj ki a szobából. De egyébként jó megoldás az is, mikor belemosolyogsz vagy nevetsz más arcába. Mikor ideges egy ember, és a másik csak nevet, nem szól semmit, iszonyat idegesítő, én mégidegesebb szoktam lenni tőle. Látni rajta, hogy a legkevésbé sem érdekli a másik véleménye.
2017. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most oszinten, 30 evesen mit erdekel teged hogy anyad mit szologat be? 30 eves vagy, azzal baratkozol akivel akarsz, es olyan novel jossz ossze amilyennel akarsz. Nem sok koze van hozza.
2017. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem miert ilyen gonoszkodó némelyik anya. Örüljön annak ha boldog a gyereke, van társasága és barátai. Magyarázd el neki, hogy felnőtt vagy már, nem óvodás!!
2017. aug. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod, pajti, ha az én gyerekem lennél, én is ellátnálak tanácsokkal, mert ha harmincévesen velem laksz, akkor szemmel látható, hogy nem akarsz felnőni, és szart se tudsz az életről.
2017. aug. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!