Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan barátkozzak nyári...

Májkrémeskifli kérdése:

Hogyan barátkozzak nyári táborban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 hét múlva megyyek egy népművészeti táborba 5 napos lesz.Azt kell tudni, hogy ez egy olyan tábor ahol kézműveskedünk és a régi kor mesterségeit sajátíthatjuk el.Egészen a 3 évesektől vannak a 90 évesekig táborozók.Nagyim is jön pár ismerős nénivel a táborba ,de mégse lehetek vele mindig neki is vannak barátnői stb.13-16 éves korosztálynak a csoportjában leszek.13-14 éves lányokkal leszek egy szobában.Sose volt még olyan ,hogy egyetlen barátom vagy oosztálytársam nélkül lettem volna táborban.Inkább csendesebb fajta vagyok ,de mégse az a nagyon visszahúzodó tipus.Ezért szeretném segítségeteket kérni hogyan tudnék ismerkedni,barátkozni ,mert azért eléggé kellemetlen ha egyedül vagyok és főleg ha egy szobábban leszek ismeretlenekkel.Ti voltatok már hasonló helyzetben?Ha igen akkor mit csináltatok,hogyan ismerkedtetek?A válaszokat előre is köszönöm. 13/L

2017. júl. 4. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig se félj!


A népművészeti táborban annyi új dolgot fogsz látni, annyi klassz dolgot lehet átélni a mézeskalácsozástól a kosárfonásig, annyi klassz programban lehet részt venni a tojásfestéstől a kemencerakásig, segíteni tésztát dagasztani, h kb. a megérkezésed után 0.8 másodperccel már fel is fogsz oldódni.


Nyugi, mire vége a tábornak lesz 3 új barátnőd. Meg egy csomó élményed.

2017. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SirMoook ***** válasza:
100%

Megerősítem. Én ugyanilyen alapon mentem 14 évesen sítáborba az új sulimban. Senkit nem ismertem és mire hazaértünk, lett két nagyon aranyos barátnőm. Kicsit engedd el magad, sok hasonló helyzetű veled egykorú emberke lesz ott, aki szintén lehet most írják ezt ki:) Hagyd, hogy megismerjenek, legyél nyitott és barátságos:)

(17/L)

2017. júl. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megfogadom a tanácsaitokat:)
2017. júl. 4. 22:45
 4/5 anonim válasza:
Szia! Egyet értek az előttem szólókkal. Biztos rengeteg program lesz, és lesz időtök összekovácsolódni, próbálj nyitott lenni és nem lesz semmi gond! Biztos lesznek még olyan emberek ott, akik szintén nem ismernek senkit! Semmi pánik!
2017. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm amúgy amúgy azért vagyok ezzel a táborral bajban ,mert az első táboraimból nincsenk jó élményeim ,de azért várom és köszi a biztató szavakat.
2017. júl. 6. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!