Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozzak velük továbbra is?

Barátkozzak velük továbbra is?

Figyelt kérdés

Van egy baráti társaságom, négyen vagyunk jóban, olyanok akiknek igazábol nincs is más haverjuk, mármint olyan akikkel ilyen "közeli" lenne a kapcsolat. Az a helyzet, hogy a párom sem hajlandó velük találkozni mert szerinte parasztok és igaza is van, mivel mondták már sokan, hogy nem kéne velük barátkoznom mert nagyon nyersek és nincsenek rám jó hatással, anyám is mondta róluk ezt, tesóm is és csomóan nem kedvelik őket. Engem is bántottak már meg de valamiért mégis jól érzem magam velük és nem tudok tőlük elszakadni, 8 éve ismerem őket. Jó velük dumálni meg hülyülni meg jól érzem magam a társaságukban, igaz tudom, hogy bunkó parasztok másokkal néha velem is, de egyszerűen mar annyira hozzám nőttek mintha a testvéreim lennének hiába bántanak meg a hülye stílusukkal engem is néha meg mondja azt mindenki, hogy hagyjam őket, ha jól érzem magam velük meg jókat nevetünk.

Mit tegyek halgassak másokra?

Köszi szépen a válaszokat!


2017. júl. 25. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy ha csak miattad mondják hogy ne barátkozz velük akkor ne hallgass rájuk. Én is akkor mentem át parasztba mikor anno a legjobb haverommal lejártam (de csak vele voltam olyan). Viszont ha a kapcsolatod múlik rajta, akkor át kell gondolni, hogy mennyire szereted a párod és őket majd ez alapján dönteni.

16/F

2017. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen primitívebb fajtájú emberekkel célszerű vigyázni és nem túlságosan közel engedni magukhoz a parasztságuk és a buta viselkedésük miatt. Hidd el, az ilyen barátok csak addig barátok, amíg jó móka veled haverkodni, de lehet ha bajban lennél akkor az összes hátat fordítana... Velem is történt már ilyen. 6-an voltunk jó barátnők, mindig marháskodtunk meg szívattuk egymást, amikor meg bajba kerültem és a segítségükre lett volna szükségem akkor mind elfordult tőlem... Az ilyen szeleburdi haverok általában mind egy kaptafa. Persze vannak kivételek is, mert van 2, akik szintén ilyen bohókásak de ha bármire szükségem van, akkor csak annyit kérdeznek, h : Mikorra legyek ott?


Szóval különbség van és épp ezért tartsd meg a 2 méter távolságot :)

2017. júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kempingbringas válasza:

Ha egy hullamhosszon vagytok miert mennel el,es eleg valoszinu hogy te is egy paraszt vagy,mert madarat tollarol....

En is ilyen parasztokkal nottem fel es en is egy paraszt vagyok

2017. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!