Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy önsanyargató ember....

Apám egy önsanyargató ember. Mi lenne a helyes út?

Figyelt kérdés
Majdnem mindenért minket hibáztat ha valami nem úgy van ahogy ő akarja. Nem tudja elfogadni hogy az ő hibája sok esetben. Már képtelen vagyok vele együtt élni.. Ti mit tennétek?? Csak a bűntudatot tudja belénk nevelni. Ha nekem gyerekem lesz az a Célom hogy példát mutassak neki. De most már 23 évesen kimondhatom, hogy ő nem a példaképem semmiben. Legszívesebben megszűntetném vele a kapcsolatot de a pénzével "zsarol". Itt most nem kevés pénzről van szó..
2017. aug. 6. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindenkit csak lehurrog... nem lehet vele beszélni normálisan csak panaszkodni meg idegeskedni tud.. és elvárja tőlünk hogy "nyaljunk" neki.. mert ő a csaldáfőnök őt tisztelni kell blabla..
2017. aug. 6. 23:22
 2/5 anonim ***** válasza:

„önsanyargató […] mindenért minket hibáztat”


Most akkor magát sanyargatja, vagy titeket, vagy mi van?


Amúgy költözz el! Megváltoztatni nem tudod már, öreg hozzá.

A saját kommunikációdban fejlődhetsz. Leginkább asszertív kommunikáció. Így jobban megértethetitek egymással, mit szeretnétek.


Meg találd ki... ér annyi szenvedést a pénze, vagy sem!

2017. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konstruktív válaszod!
2017. aug. 7. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Azert ez most igy eleg gaz....igaza van az elozo valaszolonak. Apad nem onsanyargato, mert az nem ilyen. Total fogalomzavarban vagy!

Teged meg nem ertelek, hogy miert nem koltozol el?

Jaaa, hogy kell a penze?! Erre mondjak azt, hogy aki "kurv...nak all, ne sirjon ha....".

Hat dragam nem tudom mit varsz tolunk, de mondok neked valamit: azzal amit most csinalsz te sem fogsz jo peldat mutatni a gyerekeidnek.

2017. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán rosszul fogalmaztam Drágám! Nem a pénze miatt vagyok otthon.. Na mindegy ez hosszú és nincs kedvem ezt boncolni tovább. A gyerekeimet pedig úgy fogom nevelni ami nekik lesz a legjobb. Csak konstruktívan fogom őket tanítani valószínűleg magán iskolába jártatom őket mert ez a mai oktatási rendzser egy szemétbe való!!!!
2017. aug. 10. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!