Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti jártatok már úgy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti jártatok már úgy, hogy egy átlagos, nem helyes, de férfias férfi ismerőtök összejött egy kifejezetten csúnyább lánnyal, és attól kezdve az addig átlagos ember már bőven átlag alattivá válik számotokra?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem igazan a masik ember izlese hatarozza meg az en izlesem.
2017. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy te miről beszélsz. Én mindig azzal próbáltam összejönni, aki tetszett. Függetlenül attól, hogy átlagos, átlag alatti, vagy átlag feletti volt az illető.
2017. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordult és jó néhányszor hallottam ezt másoktól is
2017. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer majdnem összejöttem egy közvélemény szerint csúnya (szerintem kicsivel átlag feletti) lánnyal, csak inkább az utolsó pillanatban összejött egy alfahímmel helyettem.

(együtt voltak vagy 2 hétig)

2017. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!