Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 4 éves gyerek hisztizik...

Ha egy 4 éves gyerek hisztizik a kocsiban, és az apja kirakja a társasházuk elé, kulcs nélkül, majd otthagyja, az kiskorú veszélyeztetése, vagy nevelés?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 22:58
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

A kisfiú én voltam.

4, vagy 5 éves voltam, amikor apám le akart vinni a Balatonra.

Igen,de a szeretője is jött volna velünk,amiről anyukám nem tudhatott,mire én elkezdtem hisztizni,hogy nem akarom,hogy ő is jöjjön.

Ekkor apám kirakott a panelházunk elé kulcs nélkül,5 órán keresztül ültem ott a padon, és sírtam,mire anyukám hazajött.

A mai napig ez egy vita közöttünk,mert ő azt állítja,hogy ezt nevelési célzattal csinálta,hogy megtaláljam,hogy nem szabad hisztizni.

Szerintem meg ez kiskorú veszélyeztetése volt.

2017. aug. 10. 17:34
 22/37 A kérdező kommentje:
Megtanuljam, nem megtaláljam.
2017. aug. 10. 17:35
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteg... Bocs, hogy ezt mondom de idióta apád van :/
2017. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

És komolyan 10 év után erről vitáztok, és nem hagyta ott anyud őt abban a pillanatban, amint megtudta? Ha amiatt nem is, de amint kiderült, hogy a szeretője miatt csinálta, egy percet nem gondolkodtam volna anyukád helyében.

Nem akarlak megbántani, de nehéz eldönteni, hogy anyud, vagy apud idiótább-e.

2017. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Már rég elváltak.Amikor ezek a dolgok kiderültek.
2017. aug. 10. 19:53
 26/37 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor váltak el,amikor ezek kiderültek.
2017. aug. 10. 19:55
 27/37 anonim ***** válasza:

Szerintem apád mentálisan nem oké. Szándékosan írtam jelen időben.

Nem kell haragudni sem megtapsolni sem naaagy "megbocsátásoskodni", engedd el ezeket. Ezért merült fel benned újra, mert ideje elengedni a "másszarait". Sok sikert kívánok hozzá.

2017. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Azért, az szép volt, amikor apám elvitt alibiként kocsival, és csak "felugrott ügyintézni" valakihez, én meg ott rohadtam a parkoló autóban. Csak felnőtt fejjel merült fel bennem az emlék, és eszméltem rá, mi is történt, amint láttam ezeket a kutya, baba autóból kiszabadítós vidiket. Aztán más dolgok is "kiderültek". Annyira teszek rá, hogy nagyon. Nem árt tudni, ki kicsoda, de különösebben nem érdekel.
2017. aug. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!!

Nem is gondoltam, hogy te voltál a kicsi "áldozat"!

Ő biztos, hogy nem fogja bevallani hogy mekkora hibát követett el, de tényleg próbáld meg ezt kizárni, mert csak "megbetegít...

Hála az égnek, hogy nem lett bajod!

2017. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
5 órán keresztül senki nem foglalkozott egy egyedül síró 4-5 éves gyerekkel? Egyáltalán honnan tudod, hogy az 5 óra volt? Egy középsős óvodás még nem ismeri az órát.
2017. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!