Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy 4 éves gyerek hisztizik...

Ha egy 4 éves gyerek hisztizik a kocsiban, és az apja kirakja a társasházuk elé, kulcs nélkül, majd otthagyja, az kiskorú veszélyeztetése, vagy nevelés?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 22:58
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Olyan dél körül rakott ki,és anyukám 5 körül ért haza.

Nekem megtanították a szüleim az órát korábban.

Ha jól emlékszem nem végig sírtam,egy idő után csak szomorúan ültem a padon.

Meg mivel csak emlékképeim maradtak,ezért részben az emlékeimben,részben anyukám elmondásából raktam össze a történetet.

Persze ennyi idő távlatából már én sem emlékszem minden egyes részletre,de nem hiszem,hogy ezen van a hangsúly.

2017. aug. 11. 10:27
 32/37 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire régen történhetett, de akkor is lehetne apádnak több esze.. Engem már az idegesít amikor egy anyuka kint hagyja a babáját a babakocsiban a bolt előtt a forgalmas helyeken is. Egyik ismerősöm erre azt mondta, hogy büntetésből ő azt csinálná, hogy eltolja a babakocsit 20 méterrel arrébb, vagy ha közel van a sarok, akkor oda, hogy megleckéztesse a szülőt. Nagyon sok őrült ember van, szervkereskedők, emberkereskedők, pszichopaták... Nem biztos, hogy pont beléjük botlik az ember, de én már sok para sztorit hallottam, legyen itt szó egy kislányról akit elkábítva találtak meg vagy egy ismerősöm haverjáról akit kórházba kellett vinni miután berángatták egy fekete autóba és vért vettek tőle, de valamiért nem felelt meg ezért kidobták a kocsiból és így megúszta. A kutyámat nem hagynám őrizetlenül az utcán, nemhogy a saját kisgyerekem.
2017. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Már akkor elváltak? Helyes! Elnézést kérek és visszaszívok mindent, amit anyukádról írtam. De a lényeg, hogy ez igenis kiskorú veszélyeztetése volt, apád pedig, ahogy a többi válaszoló írja, mentálisan nagyon nincs rendben.
2017. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32-es,mondd meg az ismerősödnek hogy ilyet ne csináljon,amit tervez büntetésből,mert bűncselekmény elvinni más gyermekét,börtönbe kerül érte.Ha tenni akar valamit,mondja el az anyukának a véleményét.
2017. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kerül börtönbe érte. Ha nem mondja meg, hogy ő tolta el a kocsit, és nem csinálja feltűnően akkor senki nem fogja tudni, hogy ő volt. De ez nem is lenne rossz ötlet. Lehet, kicsit morbid, de az anya ezután egy életre megtanulná, hogy nem hagyjuk a babát babakocsival a bolt előtt.
2017. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy megtenné egyébként :) Éppen buszon ültünk amikor láttuk hogy ott a baba a bolt előtt és elkezdtünk arról beszélgetni hogy nem első hogy ilyet látunk, és ekkor mondta hogy legszívesebben ezt tenné.
2017. aug. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Egyrészt lenne szemtanú,nem hiszem hogy egy lélek sincs az utcán,másrészt pedig az utcákon vannak térfigyelő kamerák,harmadrészt ostoba egy ötlet,semmi joga hozzá.
2017. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!