Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti helyeslitek azt, hogy a 18...

Ti helyeslitek azt, hogy a 18 éven aluliak este 8 után nem mehetnek ki az utcára, közterületekre stb?

Figyelt kérdés

... remélem normálisan fogalmaztam meg :D

Igen igen... tudom sokan ellenzik, hogy mi ez már? De tényleg a szülőnek az a feladata, hogy védje a gyermekét. És sokan azért vannak elnevelődve, mert hogy haverokkal lógnak kint az utcán, leisszák magukat, drogoznak. Arról nem is beszélve, hogy kiskorúakat este kint az utcán megtámadhatja egy pedofil, vagy kirabolhatják, elrabolhatják stb. Én most 14 éves lány vagyok, és én helyeslem ezt a döntést.


2012. jan. 2. 17:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rendben van.
2012. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mondjuk lehet hogy tényleg 8 óra az "TÚL KORÁN VAN", mert a bnőm kezdjük ott 9kor van vége az edzésének és kb 2 km-re lakik az edzéstől, és mindig sétál, mert a szülei dolgoznak. :/
2012. jan. 2. 17:45
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ismét egy okos bejegyzés másolatát láttuk.

Nem,nem 18 év alattinak,hanem a 14 alattinak kell 10 után felügyeletet biztosítani.


Te a 14 éves élettapasztalatoddal ne jelentsd ki légyszi, hogy egy 17 évesnek semmi keresnivalója 8 után egyedül az utcán.


Neked semmi tapasztalatod az életről.Aki ilyen kijelentéseket tesz hogy: "azért vannak elnevelődve, mert hogy haverokkal lógnak kint az utcán, leisszák magukat, drogoznak" azon látszik hogy még ott a tojáshéj a seggén,mert ezek sablon szövegek.

Mellesleg ha már itt tartunk eddig se lehetett inni meg fújni közterületen.


És már ne haragudj meg,de nyáron este 8kor még teljesen világos van kint,nehogymár ne mehessen ki akkor egy 16-17 éves.

DE UGYSE ÍGY SZÓL A TÖRVÉNY.

2012. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 bumbi02 ***** válasza:
én csak azért is ellenzem, mert így annyi kérdés születik erről hogy nem győzök mást olvasni.. ezen az oldalon csak 7x tettek fel kérdést hozzá...szerintem amúgy nem kéne ezt törvénybe foglalni hogy mikor ki mehet ki az utcára.. mert bármikor lehet olyan dolga valakinek hogy ki kéne mennie , de "törvény tiltja".. Szülő dolga hogy a gyerekét védje, és ő nevelje meg ne a törvény. ha a szülő azt mondja gyerekének hogy este 8ra legyél itthon mert veszélyes a környék, akkor legyen otthon. Ha nem tudja ő megnevelni, akkor a törvény se fogja jobban....
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Ez megfelel egy kijárási tilalomnak is, amit szükségállapotokkor szoktak meghirdetni, de ha már büntetnének is érte akkor ez már kimerítené a személyi szabadság korlátozását. Mondjuk más helyen agyonlőtték azt a személyt aki ellenkezett a törvénnyel, remélhetőleg itt nem lesz ilyen.
2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem viselkednének botrányosan és nem volnának tele hétvégenként a detoxok tizenévesekkel, akkor nem kellett volna ezt a rendeletet meghozni.
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

nem

egyébként 10 után

2012. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá senkinek.


Neked sem kellene helyeselni, mert - nem akarlak megbántani, - de neked sincs a világon semmi közöd hozzá.


Amikor majd téged tiltanak valamitől amit szeretnél, rá fogsz jönni, hogy mit jelent az ilyesmi.

2012. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Fordítva gondold, mert fordítva van:


Nem az utcán lévő rablóké...akármiké az utca a tér, sem éjjel sem nappal. nem az ilyen emberek hozták létre.

(...és tulajdonképpen nem is a kormány :)) !!!)

Nem nekik kell fenntartani, hanem nekik aztán végkép nem.


Vigyázz, hogy mit mondanak a felnőttek, mert össze vissza beszélnek....

2012. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Nagy pofátok van itt, aztán meg megy otthon a sírás-rívás, meg anyátok leszid titeket, hogy mit csináltatok, hogy a detoxban kötöttetek ki, vagy rosszabb esetben a rendőrségen. Jó az, hogy amikor csatak beb*sztok, nem emlékeztek arra, mit csináltatok, és rettegtek attól, nem-e erőszakoltak meg, vagy csináltatok veletek olyat, amit nem akartatok?


Taknyos kölyköknek este otthon a helye, nem az utcán és a diszkókban!

2012. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!