Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem enged sehova a...

Anyukám nem enged sehova a szünetben. Mit tegyek? 14yrs Lent bővebb info

Figyelt kérdés
Anyukám eddig sem szerette, ha délutan 2-3 órára lementem ide a játszótérre a barátaimhoz. Szerinte nem jó társaság. Pedig semmit nem csinálnak. 10-ből egy gyerek cigizik csak. Viszont tegnap kint voltam, mert végre kiengedett, de mikor mentek le tesómmal a rendelőbe, látta, hogy a társaságból egy fiúval ölelkeztünk. Szájra puszi is volt, és emiatt soha az életben nem akar már elengedni. 14 éves vagyok és ezzel a fiúval volt az első "csókom" (egy hete vagyunk együtt pont.) Anyum eddig sem engedett sehova, bár én csak annyit kértem, hogy ide a ház elé engedjen le a játszótérre. Megbeszéltük, hogy suliidőben ígyse úgyse mennék le, mivel eddig sem mentem, és idén sem fogok. Csakhogy most ezzel sajnos ígyse fog leengedni. Viszont én nagyon szeretem azt a fiút, és a barátaimat, osztálytársam is lejár (aki egyébként a legjobb barátnőm). Mit tegyek?
2017. aug. 9. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk mondd el hogy a barátod, és nem egy random fiuval csókolozol

Akkor menj mikor nincs otthon

2017. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
14yrs ???!!! Jól is teszi
2017. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Hívd át a fiút, igen!


És sajna a rosszat kell tenned.

Ha nem engedi, akkor anyud háta mögött kell csinálnod mindent, kisurranni stb... Előbb-utóbb majd megbeszélitek. Jó lenne, ha minden nap te kezdeményeznéd, minél többször!


És a kisurranás... tartsd anyud szabályaihoz magad , nem véletlenül hozta őket. Szóval oké, hogy elzúzol, mert ne tartson börtönben, meg csak biztonságos helyre mennél (játszótér pl), de ha 8kor szokott lenni a hazatakarodó, akkor 8ra legyél otthon!

2017. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele őszinte, mond el neki, hogy van bartáod, hogy mi a neve, hol ismerkedtetek meg, kérdezd meg áthívhatod-e bemuatni nekik stb.

Ha látja, hogy rendes srác, szerintem nem fog tiltani.

2017. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

A barátnődet miért nem tudod áthívni hozzátok?

14 évesen még kicsi vagy a kapcsolatokhoz, persze tiniként máshogy éli meg az ilyesmiket az ember. De tudd, hogy majd 20 évesen nagyon ciki lesz visszagondolva az egész. :D A most lángoló vad szerelemmel meg kezdj, amit akarsz. Szerintem semmi komolyról nincs szó, az anyukáddal való kapcsolatodat ne rontsd el egy 1 hetes "kapcsolat" miatt.

2017. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Anyukám pontosan tudja, hogy együtt vagyok azzal a fiúval.
2017. aug. 9. 11:13
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
cigány?
2017. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Helyedbe ha nem tudok másképp találkozni vele, akkor ki is szöknék.

De 10 èvesek szoktak játszótérre járni egyedül. Neked már barátnőddel/ barátoddal moziba, koncertre kéne menni

Mi lesz ha bekerülsz középiskolába? Ott kezdődik az élet. Akkor sehova nem mész el osztálytársaiddal, nem éled ki a fiatalságod, nem ismersz meg embereket (ès ott már több éves kapcsolatok vannak, nem egyhetesek)?

Szerintem ha tudsz, köss egyezséget anyukáddal (mert a kiszökés a végső eset)

De ettől függetlenül fokozatosan szoktasd hozzá, hogy nem 5 éves vagy, és 2-3 év mulva már bálba/koncertre mész a barátnőiddel/barátoddal.

2017. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem cigány😃
2017. aug. 9. 11:21
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
De miért kell még neked ölelkezni , puszilkózni, amikor a korodat se tudod leirni. " 14 yrs. "
2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!