Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám nem engedi, hogy...

Anyukám nem engedi, hogy fekete ruhát hordjak, mit tegyek? 12/L

Figyelt kérdés

Imádom a feketét, kedvenc 'színem', anya is ugyanígy van, viszont ellenzi nagyon, hogy szinte csak fekete ruháim legyenek. Nem érzem jól magam kék, meg ilyen színes ruhákban. Sokkal jobban érzem magam, ha feketében vagyok. Anya mindig azt mondja hogy túl fiatal vagyok, tehát nem enged semmit. Hogyan vehetném rá?


12/L



2017. aug. 9. 02:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
alvasido van a piciknek
2017. aug. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nyár miatt nem engrdi v fekete korszakod van? Nekem 15-19 éves koromig volt rpcker kprszskom és voolt olyan, hogy csak a full fekete cuccokat hordtam: értsd: strasszra, ha olyan volt is húztam a szám. Acélbetétrs bakancsom is sotetlila fekete kpmbo volt. ( sima fekete nem volt a méretemben) feketebprkabátot hordtam. Szuleim nem szóltak érte mertkituno tanulo voltam és a tanárok is tudták ezt. Amugy mai napig hordok feketet,de nem állandoan azota lecsengett ez a korszakom és van Férjem és két gyerek. És szines ruhákat is hordok.

Tehát ha ezegy korszak nálad akkor bizony anyukádnak bele kell torodnie, mástászt a fekete tud csinos lenni ls karcsusit:D bár nyáron nem elonyos :)

2017. aug. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Bocs az elgépelésért késo/korán van :)
2017. aug. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Ne haragudj, de borzasztó lehangoló látvány egy feketébe öltözött 60-70 év alatti lány/nő. Én se engedném meg.
2017. aug. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most mi van?

A kérdésben még nem engedi, hogy feketét hordj, a leírásban meg már csak azt, hogy szinte csak fekete cuccaid legyenek.

2017. aug. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Igaza van anyukádnak. Szörnyű az a fekete, főleg meg ilyen fiatalon.
2017. aug. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

Hogyhogy mit tegyel?

1. ne hordj feketet

2. hordj feketet, hiszen ugyis szinte csak fekete ruhaid vannak, tehat igy eleve nehez lenne szinesen oltozkodni


Amugy egyet ertek valhol anyukaddal, es 12 eves kislany full feketeben nem tul szivderito latvany....neha neha belefer, de allandoan, foleg 40 fokban....kivancsi lennek hogy mi az oka a feketenek?

Mert baromira nrm mindegy,hogy egy stilus miatt, vagy divat miatt, vagy esetleg elegedtlen kulso miatt ragaszkodsz hozza, vagy...?

Minden indokot maskepp kellene kezelni, tehat a hogyan vehetnem ra kerdesre csak akkor tud barki is erdemben segiteni, ha elobb megmondod miert. Neki is kellenek ervek, hidd el. A "mert csak" az ide keves kesz...

2017. aug. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Kombináld vörössel, lilával, sötétkékkel, és máris nem olyan durva a dolog. :)

Egyébként így visszagondolva, nekem sem vett anyám soha fekete ruhát, de valahogy mégis mindig megoldottam. :D

A full fekete egyébként valóban öregít, ha ragaszkodsz hozzá, akkor válassz különlegesebb darabokat, mintásat, vagy kombináld egy-egy színes kiegészítővel.

Aztán majd idővel úgyis kialakul a saját stílusod. :)

2017. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

Emberek, ezt akarja hordani.

Hadd hordja, nem árt vele senkinek.

2017. aug. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Fekete mellé a vörös (cseresznye, vagy meggy) és sötétlila baromi jól áll, és máris enyhíti az összhatást.


Nekem 20-24 évesig volt fekete korszakom, és? Kit érdekel :) Attól normálisan öltözködtem, de a ruháim 95%-a fekete-sötétszürke volt, zömmel ninfiguratív motívumokkal.

2017. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!