Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan győzzem meg anyut...

Hogyan győzzem meg anyut arról, hogy rövid lehessen a hajam? 14l

Figyelt kérdés

Nem a rövid hajjal van a baja egyébként, hanem a tomboy stílussal, amin én ugye hónapokig gondokodtam annélkül, hogy említettem volna neki. Aztán ballagás előtt felhoztam, hogy mi lenne ha…? Szépen össze is vesztünk, a lényeg az, hogy a hajam le lett vágatva váll fölött érőre.(amúgy váll alá érő volt)Mert ez nőies és nem néznek fiúnak.(hosszú hajjal is fiúnak néztek a MÁSODIKOSOK és ezen poénkodtam otthon)


A ballagás előttit igazából fogjuk rá, hogy megértem, vagyis inkább beletörődtem. Viszont még mindig szeretném, de félek, hogy az lesz a válasz, mint a második plussz füllyukra, hogy túl extrém és ne ezzel kezdjem a gimit.(Ami érdekes, mert azt hogy megint piros legyen a hajam engedné)

Az első max kettő két és fél sulis hónapot megvárnám, ha minden kötél szakad, ha már annyira ragaszkodik első benyomás baromsághoz.


Szóval,hogy győzzem meg a hajamal, esetleg a füllyukasztással kapcsolatban? Illetve ennek az egész fiús haj ellenzésnek szerintetek lehet köze ahhoz, hogy 2 éve néha célozgat arra, hogy milyen legyen a jövőbeli Párom, mert folyton kiemeli a néha előfrduló monológok végén, hogy ne nő legyen? 14l(október vége felé 15, ha bárkit is érdekel)


2017. aug. 16. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
A hajad lenő, ha nem jön be.
2017. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
47%

Szerintem a tomboy stílussal nincs probléma, az már kicsit nehezebb ha nem fiús, hanem fiú vagy. Talán azért ellenzi, mert úgy érzi az ő baja is hogy nem találtad meg a nőiességedet (egyébként ez nekem is roppant nehéz volt.) és nem szeretné ezt beismerni. Mármint azt, hogy lánya nincs rendben azzal, hogy ő nő. De nem ismerem a helyzetet szóval csak tippelgetek.

Nem tudom hogy győzhetnéd meg. Én anno nem győzködtem, csak fogtam egy kis pénzt és elmentem a fodrászhoz xd Mondtam neki hogy rövid hajjal jövök vissza de nem hitte el...

2017. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
A rövid haj kevés nőnek áll jól. A tomboy egyenesen taszító.
2017. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Anya és nagymamaként: javaslom, hogy a zsebpénzedböl vágasd le olyanra, ami neked tetszik, de ne hazudj erröl, hanem csak símán menj fodrászhoz anélkül, hogy otthon bejelentenéd.

Nekem ugyan nem pozitív ez a haj, de neked kell megtalálni magadat, meg a stílusodat -, ha már rövid a hajad, akkor utólag nem tud semmit tenni. Elöfordulhat, hogy valami büntetést kapsz érte: szobafogság, zsebpénzmegvonás, stb - de ha neked ennyit megér a kísérlet, akkor tedd meg.


A második füllyukat én sem engedném, mert az nem visszacsinálható és emellett vannak egészségügyi kockázatai is (mégha ritkán is) - ebbe 16 éves kor elött semmiképpen nem egyeznék bele, anélkül meg senki nem végezheti el neked 18 év alatt. Ha netán megteszi, akkor fel lehet jelenteni és testi sértés miatt megbüntetik, azaz ezt nem e´rdemes kockázatani. Ugyanis aki ezt megteszi illegálisan, az szakmailag nem megbízható valaki.

Ha nem tetszik mégsem magadon, akkor jópár hónapig ezzel kell élned, de végül is a haj visszanö, és utána megint van lehetöséged valami másra.

Nálam mindegyik gyerekem meg most az unokám is a te korodban keresi az egyéniségét, és ebbe beletartoznak a félresikerült kísérletek is. Ez nem annyira extrém ötlet, a szüleidnek/anyukádnak hozzá kell szoknia, hogy neked más tetszik, mint neki.

2017. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
9%

Szerintem ha valaki nonek szuletik, hangsulyozza azt. Tomboy stilus egy lanynak? Ne tedd tonkre magadat...

Par ev mulva, ha felnosz, majd nevetsz magadon, miket talaltal ki regen, addig is maradj egy szep lany.

2017. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Küldesz képet, hogy milyen hajat szeretnél?
2017. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Kedves válaszadók, szerintem a kérdező pont elég idős ahhoz, hogy eldöntse, milyen legyen a haja. Nem tetkókról beszélünk. Az meg már túlzás, hogy ti akarjátok megmondani, mennyire nézzen ki "nőiesnek" - az ő döntése. Ha észérvek nem működnek anyuddal, akkor is tarts ki, lehet beadja a derekát.


És a szexuális irányultság nem függ a kinézettől, üzenem anyukádnak, kérdező.

2017. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nincs semmi problémám a ténnyel, hogy nőnemű vagyok. Szeretem a színes körmöket(a műt mondjuk utálom, de szerintem ízlés kérdése), meg valamennyire a smink is érdekel, mármint nem a vakolat, hanem az a visszafogottab hétköznapi meg a nem túl erős alkalmi.


Amúgy nem a második füllyukat nem engedi, hanem a harmadikat a balfülbe esetleg a jobba is kettőt. A második már egyéve ott van és jól van. Ha meg megunom max nem hordom egy ideig, ha meg újra kedvem lesz hozzá visszarakom, ha meg nem akkor beforr. Mondjuk egyenlőre nem szedném ki.

2017. aug. 16. 15:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én anyámmal meg a hajnövesztésért ordibáltam úgy-mert másképp nem értette-,mint mások,amikor a detoxba cipelik.Mondjuk a te esetedben lehet, attól fél,hogy látens leszbi vagy, még ha nem is igaz.
2017. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukámmal volt ugyanígy, pedig én csak váll fölé érő hajat vágattam pár éve... persze ment, hogy a hosszú haj a nőies, de még a frufru se tetszett neki. Nem vele mentem fodrászhoz, és kész. Te nem tudod megoldani, hogy egyedül, vagy esetleg apuddal, barátnőkkel menj fodrászhoz? Ha már levágták, nem sokat tud tenni.

Amúgy ez a nőies stílus meg hülyeség, nem a hajon múlik a dolog. Én mindig szoknyában meg egész ruhában járok, sminkelek, festem a körmöm, mellig érő hajam van, és mégis bi vagyok. Csomó fiúsan rövid hajú lányt ismerek, aki 100% hetero, és van is pasija.

2017. aug. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!