Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám apát meggyőzni...

Hogyan tudnám apát meggyőzni arról, hogy csak rossz származna abból ha anya ujbol vissza költözne hozzánk?

Figyelt kérdés
Anya évek óta csalta apát. Apa végre rávette magát hogy váljanak el. Anya egyből vett is egy lakást közösen a szeretőjével. A probléma az, hogy eltelt 2 hónap és anya jönne ujbol haza, olyan SMS-eket ír apának hogy hiányzik neki és stb. A még nagyobb problema az, hogy anya egy igazi sárkány (folyton parancsol, ordibal, csúnyán beszél, főnökösködik). Ha vissza jönne ujbol megcsalná és újból házisárkány lenne, apa szívet ujbol osszetörné. Ettől szeretném negóvni. Hogyan tegyem?
2017. aug. 16. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát először próbáld meg észérvekkel meggyőzni, mint itt a leírásban is írtad. Ülj le vele beszélgetni.
2017. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, de túlságosan szereti anyát, ezért nem latja be ami egyértelmű.
2017. aug. 16. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Egy papuccsal nehéz mit kezdeni. Kéne a fenének egy ilyen ribi. Mondd meg apádnak, hogy így teljesen hülyét csinál magából és anyád biztos meg fogja csalni megint. Mert megteheti.
2017. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ujbol megcsalna? Te jovendomondo vagy? A szuleid szerelmi eletebe nem sok beleszolasod van sztem. Sajnos nekem sincs :(((
2017. aug. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!