Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim veszekednek amióta...

A szüleim veszekednek amióta csak az eszemet tudom. NEm tudnék valahogy segíteni nekik hogy jobban mennyenek a dolgok? Elején még sírtam de most már inkább nem foglalkozok vele de egy ideje szerintem elment minden ép eszem.

Figyelt kérdés

Amit tudni kell: Alapjáraton a pénzügy, a cég, és a tanulmányaink a hugommal illetve a cicáink (6 van apának nem tetszik hogy ennyi van) miatt veszekednek.

Én: 12 leszek 3 hónap múlva

Hugom most lett 10.


A húgom még bírja de én már nem.... remegek mint az állat bármikor írok(pl. most)vagy beszélek erröl...Ráadásul az egyik vitájuk abból születtett hogy mosolyogtam elvileg amikor bejelentették hogy ellválnak...(a lóf**t vállnak el... tudják hoyg szükségük van egymásra.. apának anya a mindene... segítsége támasza.. anya meg nem tudna eltartani[egyedül minket].) Senkinek nem merek erröl beszélgetni sőt.... barátaim sincsenek annyira sokan és még igaz barátom sincs .. Nem tudok aludni nincs étvágyam és a vérnyomásom a béka s**ge alatt van. NEm tudok eldönteni dolgogat...pl. MOst milyen érzésem van... Vagy hogy egyálltalán tudnék-e segíteni nekik ezen...


De hogyan segíthetnék anyáéknak? Akkor inkább válljanak el szerintem.



2017. aug. 10. 20:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segíteni, nem a te dolgod, nem a te hibád. Ha évek óta ezt csinálják, akkor tényleg jobb lenne, ha elválnának. Ha tudod, mondd meg nekik, milyen hatással van rád ez az állandó feszültség.
2017. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elmondanám... ha lenne rá erőm. de félek hogy leégek és még több problémát okozok majd nekik... MOst szó szerint elkezdtem bőgni elmendtem a wc-be tettetni hogy csak wc-zek de csak lenyugtattam magam és azt mondogattam hangosan hogy semmi baj... semmi baj... minden rendben lesz.. csak nyugodj le. majd vissza jöttem és elkezdtem a gabriel drop out -nak az endingjét hallgatni, mert attól le nyugszom. Illetve ide írok tovább mert .. nem is tudom egyszerűen csak megkönyebbülés leírni minden gondomat anonymus-ként úgy hogy mások is látják és mit mondaniuk erről.
2017. aug. 10. 20:36
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván nem tudsz nekik ebben segíteni, de az igazat megvallva, furcsa, hogy téged ez ilyen mértékben kiborít. Mimden gyereket zavar, ha veszekszenek a szülei, de ahogyan te reagálsz erre az erős túlzás. Nem tudnál a tanulással, barátaiddal, vagy valami hobbival foglalkozni?
2017. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben csak én akkor már jóval idősebb voltam mint te, bár felnőttként sem egyszerű kezelni egy ilyen helyzetet. Nekem a szüleim elváltak, hiába tűnt felhőtlennek több mint 20 évig a kapcsolatuk. Nekem is hosszú idő kellett amíg feldolgoztam de új életet kezdtem az anyukámmal. Nincs többé se düh, se idegesség, se sírás. Idő kell és túl jutsz te is ezen.
2017. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem sokára kezdődik a suli. Ez a rossz hír. De van egy jó oldala. Talán van a sulitokban iskolapszichológus, vagy legalább egy védőnő. Keresd majd meg, és beszélj vele! De ha netán van olyan tanárod, akivel nagyon jó a kapcsolatod, hozzá is fordulhatsz. Reméljük, tudják a dolgukat, és megteszik a szükséges lépéseket, hogy normálizálódjon a helyzet otthon. Beszélgethetsz a nagyszüleiddel is, de lehet, hogy ők elfogultak lesznek, és nem biztos, hogy járatosak a hivatalos ügyekben.
2017. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
NIncsenek barátaim a tanulás az egyszerűen nem megy és olyan hobbit választottam magamnak (torna) amihez olyan vagyok mint egy deszka és az egyetlen barátom akit valamennyire barátomnak nevezhetek ő is kiröhög hogy hogyan csinálom már...ő miatta ordították le mind a 3-unk fejét mert elkezdtünk nevetni... az is annyira kiborított.. NAgyon szégyelnős vagyok és félénk is.Legtöbszőr minden társaságban kiközösítenek.
2017. aug. 10. 20:50
 7/18 anonim ***** válasza:
Istenem, de jó dolguk van a szüleidnek, és Istenem, mennyire nem tudják értékelni... Csak mondd el nekik, hogy szereted őket és ti így együtt vagytok egy család, és ez az ő felelősségük! Mondd e amit itt leírtál, és talán elkezdenek veled is foglalkozni...
2017. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Attól félek ki fognaknak nevetni mint amikor a legutóbb az egyik kedvenc tanárom tette...fura hangot adtam ki lélegzet vételkor és azt hitte tréfázok majd megkérdezte gége szürkületem van(vagy valami hasonló) és átküldött a suli gimijébe a védő nőhöz aki PONT szabadsága utolsó napjait élvezhette ... így nem volt doki és csak remélni tudom hogy elfelejtette a tanár is a dolgot.
2017. aug. 10. 20:57
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor nyugodt percük van, hivd oda mindkettőt, karold át őket és mondd el a problèmát, nyugodtan nekik (hogy ezzel titeket tesznek tönkre stb)
2017. aug. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az szűkület lehetett. :-) Elég idétlen tanár. Ha komoly problémád van (már pedig ez az), nem fognak nevetni. De első körben ne tanárhoz menj, hanem az iskolapszichológushoz vagy az iskolaorvoshoz vagy a védőnőhöz.
2017. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!